Představitelka Kate Beckettové konečně ukázala manžela!

Jak vypadá manžel Stany Katic, představitelky vyšetřovatelky v Castlovi na zabití?

Co uvidíte v úterý večer na Prima LOVE?

Vyšetřování smrti syna ruského konzulárního úředníka je opět příležitostí, aby Castle spolupracoval s policií, i když tentokrát po boku člena ochranky ruského velvyslanectví...

Podívejte se, jak to všechno dopadne na Prima LOVE v Castlovi na zabití už v úterý ve 20.15.

Stana Katic ukázala manžela

Krásná a dokonalá herečka Stana Katic už je minimálně dva roky provdaná za muže, s kterým ji pojí podobný původ. Rodiče Stany Katic pocházejí ze Srbska, odkud utekli do Kanady, kde se Stana a její bratr už narodili.

CASTLE SKONČIL, KDE HRAJE STANA KATIC TEĎ?

A právě její bratr hraje velkou roli při utajovaném tématu druhé polovičky Stany Katic. Bratr Stany je totiž podnikatel a jeho společník není nikdo jiný než Kris Brkljac, manžel představitelky Kate Beckettové. Před dvěma lety v dubnu si řekli společně "ano" v Chorvatsku, přesněji v uzavřeném klášteru na pobřeží Dalmácie.

UŽ JSTE VIDĚLI STANU KATIC JAKO BLONDÝNU?

Nestává se přílíš často, aby se Stana Katic na Instagramu pochlubila fotkou svých nejbližších, obzvlášť ne svého manžela. Stana se svým manželem douhá léta chodila, ale i tak na jejím Instagramu najdete minimum fotek, kde jsou vidět společně.

Jednou mohli fanoušci herečky vidět konečně společné fotografe "novomanželů".

Podruhé se Stana Katic rozhodla postnout snímek Krise Brkljaca a vyznat mu lásku tím způsobem, že ho zařadila do seznamu lidí, které nejvíc obdivuje. Na prvním místě se ale manžel rozhodně neobjevil!

MULTIKULTURNÍ STANA KATIC SNÍ V ODLIŠNÝCH JAZYCÍCH. PŘEČTĚTE SI VÍCE NA PRIMA LOVE

Sledujte Castla na zabití každé úterý na Prima LOVE ve 20.15!

Sdílejte článek
Štítky manžel

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 31. 5. 2023

Autority, které vás dosud provázely, vás mohou konfrontovat. Nastala hodina, kdy můžete odložit své obavy a vydat se po své cestě. To je nepochybně velmi pozitivní stav. Znamená to, že dospíváte, Berani. Kromě toho vám nic nebrání v tom, abyste čas od času požádali o pomoc, pokud ji budete potřebovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.