Předvolební duel na Prima family diváky bavil

Premiérový předvolební večer s největšími favority voleb – Janem Fischerem a Milošem Zemanem – přitáhl v pátek 4. ledna večer k obrazovkám nebývalý počet diváků.

Uvolněný a zábavný duel moderovaný Janem Punčochářem si od 20.15 hod. na Prima family nenechalo ujít v CS D15+ hned 944 tisíc diváků (share 22,37 %).

Jedná se o čísla v českých televizích naprosto unikátní, která z něj učinila nejsledovanější pořad v této kategorii na domácích obrazovkách za posledních pět let.

„Potvrdilo se nám, že sázka na zábavný formát byla správná. A věřím, že se nám navíc podařilo ukázat oba pány i v jiném světle, než byli dosud diváci z kampaní zvyklí,“ dodal generální ředitel FTV Prima Marek Singer.

Zdroj: ATO – Mediaresearch

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.