Seriály a filmy

6. září 2018 11:18

Markéta Škorňová

Přehlídka značky Intimissimi: Do Verony zavítaly krásné Češky i Carrie ze Sexu ve Městě!

Italské město Verona se včera jen hemžilo krásnými ženami a luxusním spodním prádlem. Jak to? V tomto městě plném lásky se totiž konala velkolepá módní show populární značky spodního prádla Intimissimi. Akci si nenechalo ujít velké množství celebrit a nechyběla ani královna stylu Sarah Jessica Parker.

Není divu, že se módní přehlídka konala právě v místě, kde se podle anglického spisovatele Williama Shakespeara zrodila láska mezi Romeem a Julií. Verona je kouzelné město, ze kterého láska přímo čiší. A právě tady začala historie dnes velmi populární značky spodního prádla Intimissimi.

Vše začalo v roce 1986, kdy se pod značkou Calzedonia vyráběla celá řada spodního prádla pro dámy i pány. Teprve deset let poté vznikla značka Intimissimi, která se do konce 20. století specializovala vyloženě na spodní prádlo. Od roku 2003 se ke kolekci spodního prádla přidaly také plavky a dámské i pánské domácí oblečení.

Značka Intimissimi je svými velkolepými přehlídkami proslulá. Hemží se barvami, krásnými ženami s dokonalými postavami a samozřejmě tím nejluxusnějším spodním prádlem.

Hvězdnou včerejší přehlídky nebyl nikdo jiný, než okouzlující modelka Irina Shayk. A jak jinak- byla dokonalá! Právě ona je jednou z tváří této značky a tak není divu, že zrovna Irina přehlídku zahajovala.

V publiku se to doslova hemžilo celebritami. V samém čele neusedl nikdo jiný než ikona módního stylu Sarah Jessica Parker. Fotografové měli v hledáčku také čerstvě vdanou blogerku Chiaru Ferragni, ale například i české modelky, které ostudu rozhodně neudělaly!

Nikol Švantnerová, Ester Berdychová, Karolína Mališová či herečka Hana Vagnerová měly tu čest si užít atmosféru světové přehlídky na vlastní kůži. A vzhledem k množství fotek na jejich instagramových účtech, je akce doslova pohltila.

Holkám to moc slušelo! Od dokonalého make-upu, až po boty na vysokém podpatku- vše na jedničku! A samozřejmě nesměl chybět ani kousek z dílny zmíněné značky. No jen se na holky sami podívejte!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.