V Máme rádi Česko proti sobě svedou boj týmy Jakuba Prachaře a Jana Dolanského

Populární zábavná soutěžní show televize Prima Máme rádi Česko je o postřehu, vědomostech, boji a výhrách! Moderátorem je již tradičně Libor Bouček. Jako kapitáni se proti sobě postaví Jakub Prachař a Jan Dolanský. Oblíbený zábavný pořad startuje v pátek 10. dubna ve 20.15 na Primě.

Víte, že poprvé se show Máme rádi Česko objevila na obrazovkách Primy v dubnu 2013? Mohli se v nich za celou dobu vidět takové osobnosti, jako je například Josef Polášek, Miloš Knor, Tomáš Měcháček, Pavla Tomicová, Daniel Hůlka, Veronika Arichteva, Monika Absolonová, Radek Štěpánek, Michal Kavalčík, Jan Mühlfeit, Yveta Blanarovičová, Kamil Střihavka a celá řada dalších.

Konkrétně na tyto soutěžící se můžete těšit v dalším dílu VI. řady: Představí se v něm Pavel Calta, Miloš Knor, Sabina Křováková, Lukáš Pavlásek, Josef Polášek a Klára Vytisková.

Představení týmu Bílých:

Představení týmu Červených:

Zábava zaručena

„Jsem nadšen z toho, že se Máme rádi Česko zařadilo za pět let mezi stálice televizní obrazovky. Každá epizoda je jiná a každá přináší obrovskou zábavu na place. A jsem přesvědčen, že i tentokrát bude právě ta zábava přenesena také domů k televizním divákům,“ říká moderátor Libor Bouček.

Jeho slova potvrzuje jeden z kapitánů, Jakub Prachař. Právě Jakub je společně s Liborem Boučkem v soutěži od samého začátku. V roli druhého kapitána se vystřídali před Janem Dolanským Lou Fanánek Hagen a Martin Dejdar.

Další díl šesté řady show Máme rádi Česko sledujte na Primě v pátek ve 20.15.

Podívejte se na upoutávku:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.