Premiérová Show Jana Krause: Horolezec, stydlivá herečka a hvězda s kunami

Do premiérového dílu Show Jana Krause přijali pozvání horolezec Radek Jaroš, herečka Klára Melíšková a slovenská komička Eva Kramerová.

Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 27. srpna ve 21:35 na Primě.

Prvním z hostů byl Radek Jaroš. Moderátor přivítal horolezce, který nedávno pokořil druhou nejvyšší horu světa, K2. „Vy jste tam předtím čtyřikrát nevylezl a popáté jste se tam až dostal…“ připomněl mu. „Nějaké baby taky zdoláváte čtyři roky,“ zamyslel se horolezec. „Dá se to přirovnat k ženám?“ zajímal se Jan Kraus. „Dá, jsou tam podobnosti – taky o ně musíte bojovat,“ přiznal s úsměvem host.

K čemu dalšímu se ještě dostali? Uvidíte už dnes večer.

Podívejte se na rozhovor před natáčením:

Druhým hostem Jana Krause byla herečka Klára Melíšková, kterou znáte ze seriálu Čtvrtá hvězda.„Vy jste popisovala, že máte takový zvláštní druh nervozity, když máte mluvit o sobě.“ „Už je to lepší. Když jsem nervózní, tak mi začne cukat obličej a já si musím položit jeden prst na obličej a ono to přejde,“ popisovala herečka, která hraje také v novém filmu Andělé všedního dne.

Podívejte se na rozhovor před natáčením:

Posledním hostem byla Eva Kramerová (Evelyn), slečna, která se proslavila svým videem, kdy v Chorvatsku běduje nad tím, že musí v lese nachytat kuny, aby zaplatila za ubytování. „Já jsem na střední škole začala hrát a všichni mi říkali, že mi to jde. V Bratislavě jsem se pak díky kamarádce dostala do divadla, kde se dělaly stand-up comedy, a nějakou dobu jsem se tomu věnovala," začala Evelyn svůj příběh.

Podívejte se na rozhovor před natáčením:

Podívejte se na speciální video, které Eva s Janem Krausem natočila:

Dívejte se už dnes ve 21:30 na Primě na Show Jana Krause!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.