Seriály a filmy

19. srpna 2019 20:30

Jana Mrákotová

Sledujte premiérové díly seriálu Modrý kód již nyní v iPrima Videopůjčovně!

Oblíbený seriál Modrý kód se pomalu ale jistě chystá na svůj návrat na obrazovky. Po letní pauze se opět můžete těšit na příběhy z rubavského urgentu a hlavně na své oblíbené hrdiny! Premiérové díly nastupují na Primě již od pondělka 26. 8. Pokud se vám nechce čekat, využijte už nyní iPrima Videopůjčovnu.

Modrý kód měl prázdninovou pauzu a nyní se vrací na obrazovky. I v další sezoně na diváky čeká celá řada atraktivních případů, se kterými si budou muset lékaři a zdravotníci na rubavském urgentu poradit. Zajímavě se budou rozvíjet i osobní příběhy hlavních hrdinů seriálu. Podívejte se na malou ukázku.

Co čeká hlavní hrdiny Modrého kódu

Pokud se vám ale nechce čekat až do 26. 8., můžete si první dva premiérové díly pustit již nyní! A to díky iPrima Videopůjčovně. Od pondělka 19. 8. jsou právě první dva díly seriálu Modrý kód k dispozici. Využijte této jedinečné možnosti. Přinášíme vám videoukázku z prvního poprázdninového dílu.

Michal Tomášek v akci

Modrý kód a vše o něm sledujte online na webových stránkách seriálu.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.