Premiérové Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně uvidíte už dnes. Co můžete čekat?

Už dnes se můžete těšit na premiérovou šestou řadu Rizzoli a Isles: vraždy na pitevně. Co můžete čekat v následující řadě? Budeme se vracet hodně do minulosti hlavních představitelek. První díl nové řady uvidíte ve čtvrtek ve 20.15 na Prima love.

Úspěšné Vraždy na pitevně pokračují šestou sérií plnou zajímavých nových případů. Nebojácná a svérázná policejní vyšetřovatelka Jane Rizzoliová (Angie Harmonová) a za všech okolností elegantní patoložka doktorka Maura Islesová (Sasha Alexanderová) si budou muset poradit s krádeží drahého uměleckého kousku nebo emociálně náročnou vraždou jednoho z vlastních kolegů.

Rizzoliová a Islesová se nevyhnou práci v přestrojení a ponoří se do krvežíznivého světa rybářských závodů, aby chytily chladnokrevného zabijáka. Janin mladší bratr, detektiv Frankie (Jordan Bridges), se nečekaně dostane do problémů, když během pronásledování zastřelí neozbrojeného muže. Maura mezitím dostane na starost nováčka na pitevně, Kenta Draka (Adam Sinclair), který sloužil v Afghánistánu.

Rizzoliová, Islesová a jejich kolegové budou mít znovu plné ruce práce s Vraždami na pitevně.

Tématem se stane rodina a nový záporák

Tématem šesté série se stala rodina v užším i širším smyslu a s ní spojené problémy. Rizzoliová a Islesová se také zhruba v polovině nových epizod poprvé setkají s novým záporákem, se kterým se budou muset potýkat až do poslední epizody.

Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně patří k nejúspěšnějším současným krimi seriálům. Hlavní hrdinky se původně objevily v detektivních románech spisovatelky Tess Gerritsen (jeden s názvem Dvojče vyšel i v češtině).

Svérázná a nebojácná bostonská policejní vyšetřovatelka Jane Rizzoliová a chytrá, elegantně oblékaná patoložka původem z vysoko postavené rodiny Maura Islesová by nemohly být rozdílnější povahy. Ale navzdory tomu, že jsou naprostými protiklady, si spolu výborně rozumí, a ještě lépe se jim spolu pracuje. To se pak řeší vraždy jedna báseň!

Vraždy na pitevně převedla na televizní obrazovku producentka a scenáristka Jane Tamaro, která předtím pracovala na seriálech jako Kriminálka New York, Sběratelé kostí, Ztraceni a Line of Fire. Za krimi seriál V utajení byla nominovaná na cenu Emmy.

První premiérový díl Rizzoli a Isles uvidíte už dnes na Prima love ve 20.15!

To však není jediná novinka, kterou tento týden uvidíte na Prima love. Seriál Cizinka uvidíte již tuto sobotu ve 22.15 na Prima love. O čem bude?

Statečná zdravotní sestra Claire se za záhadných okolností dostává z roku 1945 na Skotskou vysočinu poloviny 18. století. Tam se ocitne uprostřed krvavých střetů i krutých intrik a její srdce rozervou dvě historické éry a dva muži.

Seriál Cizinka vznikl podle úspěšných knížek spisovatelky Diany Gabaldon. Jejich hlavní hrdinku si fanoušci zamilovali už před 25 lety, kdy vyšel první díl. Cizinku převedl na televizní obrazovku producent a scenárista Ronald D. Moore, který je podepsaný pod slavnými sci-fi seriály Battlestar Galactica, Star Trek: Nová generace, Star Trek: Hluboký vesmír devět a Star Trek: Voyager.

Cizinku uvidíte v sobotu ve 22.15 na Prima love!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 5. 2024

Tento den nemusí patřit k vašim oblíbeným, Berani. Možná si až příliš uvědomujete omezení, která vám přináší vaše hlavní zaměstnání. Pravděpodobně budete toužit po odpovídající odměně za svou práci. Tento den je vhodný k definování nových osobních a profesních cílů. Budou vás podporovat při plnění vašich povinností. A co takhle mezitím požádat o zvýšení platu?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.