Při prvním natáčení operace jsem málem omdlel, tvrdí hvězda Plastické chirurgie s. r. o

Plastická Chirurgie s. r. o. je seriál o dvou chirurzích z Miami a vy jejich svět můžete sledovat každý den po 22. hodině. Jaké byly začátky herců? Jeden z hlavních hrdinů se přiznal, že roli původně vzít ani nechtěl, jelikož se bojí doktorů!

Seriál Plastická chirurgie s. r. o. se odehrává v prostředí prosluněného Miami na Floridě, kde si dva nejlepší přátelé a kolegové otevřeli nejmodernější, i když trochu kontroverzní centrum kosmetické chirurgie. Morálka je jim cizí, zatímco posedlost po kráse si přivlastnili.

Dr. Christian Troy si užívá úspěch, ženy i peníze. Ale dr. Sean McNamara přišel o iluze a má problémy s manželkou i dospívajícím synem. Plastická chirurgie s. r. o. odhaduje chaotický, nepřirozený svět umělé krásy. Zařezává se hluboko pod povrchní představy a dramaticky odhaluje křehkou povahu pacientů, kteří maskují duševní problémy fyzickými vylepšeními.

Plastické operace v rukou herců

Sean McNamara, kterého hraje Dylan Walsh, a dr. Christian Troy (Julian McMahon) jsou nejlepšími přáteli a obchodními partnery. Christian miluje ženy a hraje si na playboye, nemá žádné zábrany a ochotně vyhoví pacientkám ve všem, co si přejí. Ještě ochotněji si užívá všechny výhody spojené s tím, že je úspěšným plastickým chirurgem v prosluněném Miami. Na rozdíl od Seana, který ztratil díky této práci veškeré iluze a propadá se do depresí. U každého z nich je však jasné, že jsou na pokraji krize středního věku.

Představitel playboye dr. Troye přiznal v jednom z rozhovorů, že se původně o roli plastického chirurga příliš nezajímal. Měl k tomu poměrně dobrý důvod. Lékaři mu způsobují stres. I tak se ale rozhodl, že do role půjde a připraví se na natáčení seznámením se s nemocničním prostředím. Jak se říká, těžko na cvičišti, lehko na bojišti.

„Když přijdu do ordinace, buší mi srdce. Ale kvůli přípravě na roli jsem trávil hodně času v nemocnici a šel jsem na každou plastickou operaci, kterou si umíte představit. První operaci, kterou jsem hrál, bylo podávání implantátů do pozadí. Musel jsem předstírat, že rozřezávám lidskou zadnici a ze skalpelu tekla umělá krev, kterou jsem mačkáním skalpelu nechal vytékat. Všechno vypadalo tak realisticky, že se mi udělalo pořádně blbě, ale naštěstí jsem všechno zvládl," vzpomíná australský herec Julian McMahon, který se dostal do showbyznysu jako model.

Role plastického chirurga poznamenala i Dylana Walshe. Ten se přiznal během tiskové konference, že má někdy pocit, že umí opravdu operovat. "A to je dost uhozené, když se nad tím zamyslíte," směje se.

O uhozenosti však právě Plastická chirurgie s. r. o. je a vy ji můžete sledovat každý den po 22. hodině.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.