Přijďte Prvního máje na DERMACOL LOVE DAY a nechte se rozmazlovat

Na Prvního máje se pražská Grébovka již potřetí promění v ten nejzamilovanější prostor se spoustou aktivit v duchu lásky, krásy a zábavy. Přijďte za námi na DERMACOL LOVE DAY a užijte si den plný rozmazlování a hlavně odpočinku od každodenních povinností s celou svou rodinou. Den, který bude patřit jen a jen vám…

Čeká vás pestrý program, který zahájí již v 11.00. Kromě programu na pódiu vás čeká hned několik stanovišť, kde se zabavíte vy, vaše drahé polovičky i nejmenší. V Prima LOVE ZONE se můžete těšit na květinový workshop, který si pro vás připravilo květinářství Luka:sh společně se značkou ETERLE, která vyrábí neotřelé otrlé dekorace. Na workshopu si budete moci vyrobit vlastní, a zcela jedinečnou brož.

VÍCE INFORMACÍ SE O DERMACOL LOVE DAY DOZVÍTE TADY

Čeká vás také líčení jedinečnými aplikacemi broušených nalepovacích kamínků od holek z The Glitters. Můžete si tu tak exkluzivně vyzkoušet tento nádherný festivalový trend přímo na akci.

Chybět nebude ani speciální workshop, kde vám Agáta Prachařová poradí s výrobou parfémovaných srdíček provoněných vůněmi Dermacol, které si můžete vybrat přímo na místě dle vlastních preferencí a následně zakoupit i samotný parfém. Ideální příležitost udělat radost svým milovaným!

S láskou ke kráse měníme svět!

Nechte se hýčkat v Dermacol Beauty Zone, kde vám profesionálové poradí s výběrem správné kosmetiky a vyberou kosmetické pomocníky vhodné pro vaši pleť. Navíc budete moci nakoupit se slevou 20 %. Těšte se také na projížďky růžovou Dermacol limuzínou. Stačí, když nasdílíte tu nejzajímavější fotku z DERMACOL LOVE DAY na svůj veřejný Instagram s hashtagem #dermacoloveday a #primazeny a budete sledovat profil dermacol_cz_sk. Výherce dostane informaci přímo v direct zprávě.

Ani letos samozřejmě nebude chybět líčení s dlouhotrvající barvou na rty 16H Lip Colour, která odolá všem polibkům pod rozkvetlou třešní. Ani o ty nebude na DERMACOL LOVE DAY nouze! Pro ženy, které dorazí samy, budou navíc k dispozici profesionální líbači z MůjZnámý.cz, kteří je políbí pod rozkvetlým stromem na tvář.

Ani pánové nepřijdou zkrátka

Co by to bylo za den pro celou rodinu, kdyby chyběl program pro pány. Pro ty bude připravena odpočinková Men Zone, kde si budou moci dopřát služby kadeřníků z Adam´s Barbershop a vyzkoušet si třeba také speciální Dermacol olej na vousy, který provoní, pečuje, dezinfikuje a zjemňuje.

Milovníky tetování jistě zase potěší nově vytvořený tattoo house v Praze Diamond Inside, který představí své celkové zaměření na umění přímo na akci v podobě tetování AirBrush. „Moc dobře víme, že je tetování osobní věc každého z nás, a proto do celého procesu dáváme maximum, aby byly obě strany spokojeny. Chceme, aby se zde každý cítil příjemně a odnesl si od nás něco, co mu bude dělat radost po zbytek života,“ říká filozofie tattoo house Diamond Inside, který najdete na adrese Nový Zlíchov 15.

Spousta dobrot z celého světa

Nezapomeňte rozhodně také navštívit FOOD zónu plnou dobrot z celého světa. To nejlepší si budete moci dopřát v Globusu. Značka Poctivá výroba Globus znamená vždy čerstvé a kvalitní výrobky, které jsou denně vyráběny v každém hypermarketu Globus. Každý den pro vás poctivě připravuje čerstvé pečivo, bourá čerstvé maso a z vlastních surovin vaří čerstvá jídla. To nejlepší od našich pekařů, řezníků a kuchařů.

Autogramiáda Michala Viewegha

Knihkupectví Luxor přinese autogramiádu spojenou s novou povídkovou knihou známého autora Michala Viewegha. Povídky o nelásce potěší zejména ty, kdo si oblíbili autorovu klasiku Povídky o lásce. Přijďte na DERMACOL LOVE DAY a nechte si knižní novinku podepsat od autora přímo v Grébovce! Budeme se na vás těšit ve 14.30 na stánku knihkupectví Luxor. Knihu bude možné na místě také zakoupit.

Nezapomeňte také navštívit stánek Preventan®, do kterého se můžete přijít poradit s odborníky a popovídat si o všem, co vás bude zajímat. Kromě medvěda Preventana se tu potkáte také s moderátorkou FTV Prima Gabrielou Laškovou, která bude hostem stánku Preventan®. Pro každou návštěvnici stánku bude navíc připravena prvomájová kytička, která v případě potřeby poslouží jako náhrada za rozkvetlou třešeň.

Něco pro čtyřnohé miláčky

Pokud máte domácího mazlíčka, neměli byste na DERMACOL LOVE DAY minout stánek společnosti KRKA. Ta představí produkty Fypryst combo – pipety, které ochrání pejsky a kočičky před parazity, jako jsou klíšťata, blechy a všenky.

Nový věrnostní program ROSSMANN CLUB

Přijďte 1. 5. ke stánku ROSSMANN a dozvíte se více. Novou aplikaci si můžete stáhnout v obchodech Google Play a App Store nebo na www.rossmann.cz/rossman-club.

Drogerie ROSSMANN je tu pro vás již 25 let. Pomáhá vám nalézat krásu v každodenních okamžicích a přináší mnoho inspirace. Bohatý sortiment, nejlepší nabídky, nízké ceny, vysoká kvalita – to je ROSSMANN! Více na https://www.rossmann.cz/.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 5. 2024

Nadměrné množství jídla a pití by mohlo způsobit, že se budete cítit spíše ospalí a lhostejní ke všemu. To může bránit vaší obvyklé laskavosti a náklonnosti, ale nemělo by. Odpočiňte si, vezměte si lék na žaludek a vraťte se ke svému starému já. V určitém okamžiku můžete být také v pokušení příliš utrácet. Nejprve si to rozmyslete.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.