Prima hobby pořady odstartují podzimní sezónu 5. září. Těšte se na novinky!

Se startem podzimní sezóny se na obrazovky televize Prima vrací i oblíbené hobby pořady – Prima Mazlíček, RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ, Libovky Pepy Libického a Vychytávky Ládi Hrušky. Druhý zmíněný navíc letos v září slaví významné výročí a sezónu tak zahájí speciálním narozeninovým dílem. Pro diváky si pak všechny pořady připravily v podzimní sezóně novinky.

Nedělní hobby okénko opět začne již dopoledne, a to pořadem Prima Mazlíček, který v září zahájí svou druhou sezónu na obrazovkách Primy. I tentokrát provede moderátor Jan Šťastný diváky světem zvířat. Bude informovat, vzdělávat, a především bavit – každou neděli dopoledne. První podzimní díly poradí, jak připravit děti na příchod domácího mazlíčka – jaká rizika hrozí, na co si dát pozor a čeho se vyvarovat. Věnovat se budou i nevšední zvířecí terapii a „otužování“ lidí, kteří trpí např. arachnofobií. Dále se zaměří na šlechtění domácích a hospodářských zvířat a ukážou i příběhy mazlíčků, kteří i přes postižení zvládli výcvik a stali se šampiony.

Hobby pořady na Primě od neděle 5. září:

  • Prima Mazlíček v 10:30
  • RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ v 11:50
  • Libovky Pepy Libického ve 12:45
  • Vychytávky Ládi Hrušky ve 13:05

Receptář Prima nápadů slaví 20. výročí

Čas svátečního nedělního oběda bude opět zpříjemňovat RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ. Oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat, oslaví letos v září již 20 let na obrazovkách televize Prima. Podzimní sezónu tedy zahájí ve velkém stylu – speciálním narozeninovým dílem k 20. výročí RECEPTÁŘE PRIMA NÁPADŮ na obrazovkách televize Prima. V něm nebude chybět narozeninový dort, recept na drink k narozeninovému přípitku, dále ukážeme odrůdy zeleniny, které i po 20 letech nabízejí bohatou úrodu, a zasadíme památný strom k jubileu pořadu. Nově se v pořadu představí i herec Jaromír Nosek, který během pandemie koronaviru vystřídal divadelní prkna za práci na stavbě a o zkušenosti se s diváky bude pravidelně dělit při návštěvě své dílny v rubrice „Na Míru“. Přinese návody, jak si krok za krokem vytvořit originální kusy nábytku nebo zahradní pomůcky.

Dalším z hobby pořadů nedělního odpoledne budou opět Libovky Pepy Libického. V nové sezóně bude Pepa pokračovat v přestavbě bývalého hospodářského stavení na letní sídlo. Po venkovní rekonstrukci střechy, zdí, fasády i okolních chodníků dojde také na rekonstrukci interiéru. Pepa tak ukáže stavbu koupelny, řešit bude i ohřev vody a vytápění v souladu s moderními trendy nebo obklady stěn. V interiéru vznikne také designová skleněná stěna a patro na spaní. Diváci se ale mohou těšit například na návod k renovaci zatravňovacích ploch nebo výstavbu vyvýšených záhonů pro pěstování zeleniny. Pokračovat budou i úpravy Pepovy libové dílny, a to novou podlahou.

Vychatávky představí Láďovu domácí lékarnu

Odpoledne pak zakončí Vychytávky Ládi Hrušky. Po úspěchu z jarní sezóny bude pokračovat nová rubrika Láďova domácí lékárna, která divákům nově představí i rostliny, které běžně najdou venku, a o nichž ani netuší, kolik léčivých vlastností mají. Zaměří se však i na léčivé ovoce či zeleninu. Diváci se opět mohou těšit i na rubriku Pošta pro Láďu, ve které Láďa ukazuje fotky přímo od nich – co zajímavého vyrobili nebo uvařili – a také čte jejich zprávy a vzkazy. Diváci tak mají šanci pochlubit se svými výtvory přímo ve vysílání, stačí je poslat produkci prostřednictvím Facebooku nebo e-mailu. Jako každou sezónu bude samozřejmě vyhlášena soutěž o Prima kutila, ve které mohou diváci vyhrát zajímavé ceny.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.