Prima jede v Mikulově! Byl pokořen i rekord v připíjení!

V rámci akce Prima jede se televize se svým unikátním mobilním zpravodajským studiem každý víkend vydá za svými diváky. Zpravodajská roadshow začala již dnes v Mikulově. Odpolednem plným cimbálové muziky a moderováním vtipného Karla Voříška to teprve začalo!

Televize Prima se od srpna každý víkend vydá za svými diváky. Se svým unikátním mobilním zpravodajským studiem, které je umístěno na kamionovém návěsu, v následujících týdnech navštíví 10 českých a moravských měst, ze kterých bude v sobotu a neděli živě vysílat Zprávy FTV Prima.

„Vysílání z terénu jsme si vyzkoušeli loni při povodních, kdy jsme jednu relaci divákům nabídli ze střechy Národního divadla a druhou z Ústí nad Labem, moderátoři vysílali přímo z místa povodní a setkali se s lidmi, kteří potřebovali pomoc. Tam jsme zjistili, že lidé ocení, když se Zprávy vydají z Prahy přímo k nim. Byly to technicky nejsložitější Zprávy, které jsme kdy vysílali,“ řekla šéfredaktorka zpravodajství a publicistiky FTV Prima Jitka Obzinová.

Rekord v přípitku stylově v Mikulově

První taková roadshow se odehrává právě teď v Mikulově. V rámci doprovodného programu v neděli vystoupí i kapela Chinaski, obyvatelé morvaského města si však užili cimbálovou muziku, soutěže, ale dokonce překonali i rekord v počtu jednotlivců během přípitků! V jeden moment se totiž pozvedlo k přípitku rovných 480 kalíšků!

V sobotu 9. srpna v Mikulově, kde se na první setkání s diváky bude těšit dvojice moderátorů Terezie Kašparovská a Tomáš Hauptvogel.

Kde všude můžete mobilní primácké zpravodajství vidět?

9.8.2014 Mikulov Náměstí

16.8.2014 Pardubice Pernštýnské náměstí

23.8.2014 Brno Náměstí Svobody

30.8.2014 Hradec Králové Velké náměstí

6.9.2014 Ostrava Masarykovo náměstí

13.9.2014 Karlovy Vary prostranství před poštou

20.9.2014 Olomouc Horní náměstí

27.9.2014 Plzeň Náměstí Republiky

4.10.2014 Liberec Náměstí Dr. Edvarda Beneše

11.10.2014 Jihlava Masarykovo náměstí

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.