Seriály a filmy

24. července 2019 17:08

Petra Kloidová

Prima LOVE na podzim pokračuje s romantikou. Jaké novinky diváky čekají?

Romantické, vzrušující a svůdné seriály nejen pro ženy najdete na nejzamilovanějším českém kanálu Prima LOVE. V takovém programu bude LOVE pokračovat i během podzimního vysílání. Na jaké novinky a televizní fenomény se můžete těšit?

Já, společnice

Antologie amerického režiséra Stevena Soderbergha s názvem Já, společnice se zaměřuje na vzrušující příběhy ambiciózních a schopných žen v riskantních životních situacích. V prvním příběhu se půvabná studentka práv snaží najít rovnováhu mezi neplacenou stáží v prestižní firmě a prací v luxusním eskortním servisu. V druhém a třetím příběhu se dvě ambiciózní ženy rozhodnou vydírat mocného muže a bývalá společnice se ukrývá před minulostí i se svou třináctiletou dcerou.

Gilmorova děvčata

Mladá svobodná matka Lorelai a její dospívající dcera Rory jsou spíš jako dvě blízké kamarádky než jako matka a dcera. Ve fenomenálním seriálu Gilmorova děvčata kolem sebe střílí hláškami, které jsou stejně chytré jako zábavné. Radosti si užívají a strasti života překonávají také sestry Flemingovy z Ranče Heartland. Jejich příběhy jsou plné dobrodružství, lásky a obdivu ke koním.

Telenovely

O lásku jde v první řadě také ve vášnivých telenovelách. V Hříšné lásce touží půvabná venkovská dívka po muži svých snů. Když ho konečně potkává, jejich vztah čeká nejedna těžká zkouška. Příchuť lásky svede dohromady zručnou, ale chudou kuchařku s bohatým obchodníkem, který si úzkostlivě potrpí na pořádek, a vnese jim do životů chaos. Plné citů a překvapení jsou příběhy podle nestárnoucích příběhů Rosamunde Pilcher a Danielle Steel, dvou královen romance.

Doktorka z Dixie

Zoe je mladá talentovaná lékařka, jejím snem je kardiochirurgie. Je ale tak zaujatá prací, že nedokáže vidět v pacientech lidi. Je si jistá, že dostane místo v nemocnici, ale šéf kliniky jí vytkne nedostatek citu. Podmínka pro získání místa je, že stráví rok jako praktická lékařka mezi lidmi. Zoe odjíždí do BlueBell, kde jí už čtyři roky nabízí místo místní lékař. Malé město je pro ni jako noční můra, ale zachrání život pacientce při porodu. Pak se dozvídá, že lékař, který si přál, aby po něm přebrala praxi, byl její otec. Rozhodne se zůstat a nevzdat se bez boje.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.