Prima LOVE se vrací k ženám, bude vysílat Tisíc a jednu noc, McLeodovy dcery nebo Rosamundu Pilcher

Již 2. 4. se Prima LOVE se svým televizním programem vrací více k ženskému publiku. Jaké seriály a snímky uvidíte?

Kanál Prima LOVE se po spuštění Prima KRIMI 2. 4. vrátí ke svým kořenům a bude vysílat především romantickou a odpočinkovou tvorbu pro všechny ženy a dívky. „Rozdělením stávajícího programu se Prima LOVE opět přiblíží ženám. Schéma programu bude více akcentovat romantickou a odpočinkovou tvorbu,“ dodává Marek Singer.

CHCETE SE DOZVĚDĚT NĚCO VÍC O NOVÉM KANÁLU Prima KRIMI?

McLeodovy dcery

Dvě sestry, které vyrůstaly odděleně, svede osud nečekaně znovu dohromady. Po zesnulém otci zdědily ranč, dobytek i rozsáhlé pozemky uprostřed pustiny v australské buši.

Tess a Claire si vyhrnou rukávy a dají dohromady partu schopných žen s dobrým srdcem i velkým smyslem pro humor. A tak začíná jejich neobyčejný život plný dobrodružství a překvapení na ranči Dovers Run!

Ranč Heartland

V multigenerační rodinné sáze se děda Jack stará o ranč Heartland s vnučkami Amy a Lou. Bartlettovi se topí v dluzích, prožívají těžké, ale i radostné chvíle a děda musí kromě divokých koní udržet na uzdě i temperamentní a ambiciózní mladé ženy.

Kvůli úspěchům i problémům se sice často pohádají, ale nic nedokáže spojit rodinu dohromady tak, jako věčná touha zachránit společný sen v srdci Skalistých hor – sen jménem Heartland.

Televizní filmy podle románů Rosamundy Pilcher

Televizní filmy podle románů a povídek oblíbené anglické spisovatelky Rosamunde Pilcher se za více než dvacet let svého vysílání staly populárními napříč generacemi žen a dívek. Překrásné prostředí britského venkova, bílých útesů, odlehlých ostrovů nebo skotské vysočiny na pozadí příběhů s romantickými zápletkami láká k obrazovkám svou idylickou atmosférou. Autorka předlohy dostala za svou práci Řád britského impéria od královny Alžběty.

Tisíc a jedna noc

Mladá a půvabná Sehrazat přišla o manžela a musela s jeho rodinou bojovat o právo vychovávat vlastního syna. Ale ani teď není její trápení u konce. Syn je vážně nemocný. Léčba je možná, ale chybějí peníze.

Sehrazat nepochodí u bohatého tchána a nepomůžou jí ani v bance. Nezbývá než požádat o pomoc jednoho ze svých pohledných šéfů. Nabídka, kterou od něj dostane na oplátku, jí úplně změní život a převrátí všechno vzhůru nohama.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 2. 2024

Berani, dnes si dejte pozor na právníky, bankéře a burzovní makléře. Jeden z nich se vás pravděpodobně pokusí uvést v omyl nepřesnými informacemi. I když je možná v jeho či jejím zájmu, abyste tyto informace brali za bernou minci, rozhodně to není ve vašem zájmu. Udělejte si vlastní průzkum a zjistěte si všechna fakta, než se pustíte do finančních investic, které vám někdo doporučuje.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.