Prima LOVE se vrací k ženám, bude vysílat Tisíc a jednu noc, McLeodovy dcery nebo Rosamundu Pilcher

Již 2. 4. se Prima LOVE se svým televizním programem vrací více k ženskému publiku. Jaké seriály a snímky uvidíte?

Kanál Prima LOVE se po spuštění Prima KRIMI 2. 4. vrátí ke svým kořenům a bude vysílat především romantickou a odpočinkovou tvorbu pro všechny ženy a dívky. „Rozdělením stávajícího programu se Prima LOVE opět přiblíží ženám. Schéma programu bude více akcentovat romantickou a odpočinkovou tvorbu,“ dodává Marek Singer.

CHCETE SE DOZVĚDĚT NĚCO VÍC O NOVÉM KANÁLU Prima KRIMI?

McLeodovy dcery

Dvě sestry, které vyrůstaly odděleně, svede osud nečekaně znovu dohromady. Po zesnulém otci zdědily ranč, dobytek i rozsáhlé pozemky uprostřed pustiny v australské buši.

Tess a Claire si vyhrnou rukávy a dají dohromady partu schopných žen s dobrým srdcem i velkým smyslem pro humor. A tak začíná jejich neobyčejný život plný dobrodružství a překvapení na ranči Dovers Run!

Ranč Heartland

V multigenerační rodinné sáze se děda Jack stará o ranč Heartland s vnučkami Amy a Lou. Bartlettovi se topí v dluzích, prožívají těžké, ale i radostné chvíle a děda musí kromě divokých koní udržet na uzdě i temperamentní a ambiciózní mladé ženy.

Kvůli úspěchům i problémům se sice často pohádají, ale nic nedokáže spojit rodinu dohromady tak, jako věčná touha zachránit společný sen v srdci Skalistých hor – sen jménem Heartland.

Televizní filmy podle románů Rosamundy Pilcher

Televizní filmy podle románů a povídek oblíbené anglické spisovatelky Rosamunde Pilcher se za více než dvacet let svého vysílání staly populárními napříč generacemi žen a dívek. Překrásné prostředí britského venkova, bílých útesů, odlehlých ostrovů nebo skotské vysočiny na pozadí příběhů s romantickými zápletkami láká k obrazovkám svou idylickou atmosférou. Autorka předlohy dostala za svou práci Řád britského impéria od královny Alžběty.

Tisíc a jedna noc

Mladá a půvabná Sehrazat přišla o manžela a musela s jeho rodinou bojovat o právo vychovávat vlastního syna. Ale ani teď není její trápení u konce. Syn je vážně nemocný. Léčba je možná, ale chybějí peníze.

Sehrazat nepochodí u bohatého tchána a nepomůžou jí ani v bance. Nezbývá než požádat o pomoc jednoho ze svých pohledných šéfů. Nabídka, kterou od něj dostane na oplátku, jí úplně změní život a převrátí všechno vzhůru nohama.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 10. 6. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a odejít. Řiďte se tímto instinktem a dejte se do práce. Toužíte se pustit do práce na určitých projektech. Klíčové pro vás nyní je, abyste se ujistili, že ty, které jsou již zahájeny, budou dokončeny dříve, než se pustíte do dalších. Nedovolte lidem, aby vám stáli v cestě k pokroku. V případě potřeby uchopte otěže do svých rukou.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.