Prima má třetího Krause

Charismatický Tomáš Kraus nastupuje na Primu, kde posílí tým redakce VIP zpráv! Po moderátorovi Janu Krausovi a herci ze seriálu Cesty domů Martinu Krausovi se Tomáš stane třetím mužem tohoto příjmení, kterého mohou vidět diváci Prima family. Premiéru bude mít Tomáš už dnes večer!

Reportér a moderátor, jehož poznávacím znamením se stala bekovka a příjemně hluboký hlas, bude pro VIP zprávy točit nejen reportáže o filmových novinkách, ale také o dalším aktuálním dění z kultury a showbyznysu. „Budu také dělat rozhovory se zajímavými osobnostmi. A chodit natáčet i na večírky, ale ty jsou spíš parketa mých kolegyň, které na ně chodí rády. Já mám sice večírky také velmi rád, ale raději ty mimopracovní, kde se mohu pořádně odvázat,“ směje se Tomáš.

Tomáš několik let moderoval ranní show v rádiu. „Momentálně v rádiu nejsem, ale mám v Plzni, odkud pocházím, reklamní agenturu, a někdy tam musím jet ráno na nějaké jednání,“ vysvětluje důvody svého občasného brzkého vstávání. „Nedávno jsem dostal nabídky na moderování ze třech různých rádií, dokonce i z Českého rozhlasu. Bohužel jsem je všechny musel z časových důvodů odmítnout, byť mi rádio docela chybí,“ přiznal Tomáš.

Prozradil také, že i na Primě ho uvidíme v jeho typické čepici. „Tuhle image jsem si vymyslel kdysi, když jsem začínal moderovat. A protože je mi tenhle styl příjemný a bekovka mi sluší (smích), nevidím důvod, proč bych se jí měl zbavovat. Potěšilo mě, že stejný názor mají i stylistky z Primy. Nechaly mi naprostou svobodu v tom, co budu nosit před kamerou. Jsem rád, že důvěřují mému vkusu a nevnucují mi oblečení, ve kterém bych se necítil přirozeně.“

Velkou premiéru na obrazovce Prima family bude mít Tomáš dnes večer. „Budu točit svou první reportáž pro VIP zprávy, mám několik hodin na to, abych ji nastříhal a namluvil k ní komentář, a večer ji Prima family odvysílá. Co bude jejím tématem? Ať se diváci nechají překvapit,“ schválně mlží.

Tomáš Kraus je v pořadí už třetí muž tohoto příjmení, který se bude pravidelně objevovat na Prima family. „Jana Krause samozřejmě dobře znám. V mém ranním pořadu v rádiu měl svou rubriku, takže jsme se pravidelně potkávali. Martina Krause osobně neznám, ale slyšel jsem, že se mu říká „český Belmondo“. Třeba se potkám pracovně i s ním. Budu jedině rád,“ říká Tomáš Kraus.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.