Prima Pauza: Show Štiky nově v extra sestřizích nej scén z každého dílu

Pamatuje si, jak rodina Štikových vplula na televizní obrazovky jako žraločí smečka se show Štiky? Nově jsme pro vás připravili sestřihy těch nej momentů z každého dílu! Udělejte si Prima Pauzu a bavte se třeba cestou do práce.

Než si pustíte další sestřihy z Prima Pauzy, seznamte se níže s jednotlivými členy tohoto klanu! Štikovi totiž zdaleka nejsou jen Štikovi, ale také Koktovi.

Monika Štiková

Hlava rodiny, manželka Michala, se kterým má dvě dcery. Dle vlastních slov vznětlivá, vzteklá, cholerická, ale zároveň i hodná, obětavá, milující a pravdomluvná. Spontánní a ráznější žena, která ví, co chce, nenechává si ale nic líbit.

Na někoho může působit až moc energicky, ale myslí, že televizní diváci poznají, jaká opravdu je. Podniká v cestovním ruchu a správě nemovitostí a majetku a má aktivní podíl na soukromé školce. Až na pár let, kdy kvůli svému manželovi a jeho rodině nemluvila s vlastní mámou, s ní má dnes „super vztahy“.

Do budoucna by si kromě toho být profesně úspěšná přála být šťastná v osobním životě a urovnat vztahy se starší dcerou Ornellou. Miluje růžové víno a věří snům.

Michal Štika

Manžel Moniky, se kterou má dcery Ornellu a Charlottu. I když s Monikou žijí více než rok odloučeně, stále se cítí být jejím manželem.

Podniká v cestovním ruchu. Sám sebe vidí jako kliďase, který však vydrží jen do určité míry. Je rodinný typ, nesnáší konflikty a s každým by chtěl v rodině dobře vycházet. Jako táta se snažil s dcerami trávit v dětství hodně času, rodina tak cestovala, chodila do divadel, na balet, do kina, sportovala.

Rád by měl opět spokojenou rodinu, movité věci ho až tak nezajímají. Raději má zážitky – jel by třeba do Japonska nebo do Indie. Nemá rád dlouhodobé plánování.

Ornella Koktová

Starší dcera Moniky a Michala. Bývalá modelka, nyní hlavně manželka a matka. S manželem Josefem vychovává syna Quentina.

Dle vlastních slov vedle manžela dospěla a i když ví, že ji čeká kus dlouhé cesty, cítí se být už skutečnou ženou, která má sny a cíle za kterými si jde. Snaží se být dobrou matkou, manželkou a zároveň pracující ženou. Mrzí ji, že ji lidé mají ve škatulce naivní prostořeké holčičky. Věří, že diváci poznají její pravé já.

Živí se jako módní redaktorka a podniká v obchodě Pink Horse, kde navrhují kolekce pro jezdkyně a další věci, které na našem trhu chybí. Věnuje se i drezurním tréninkům. Přála by si cestovat – láká ji Island nebo finská vesnička Ivalo, kam míří “lovci” polární záře. Sní o vlastním koni.

Josef Kokta

Manžel Ornelly. Bývalý multimilionář, který díky svým chybným investičním rozhodnutím „musí řešit ve stáří finanční sračky“, nyní podniká v oblasti marketingu a reklamy. S předchozích manželství má 4 děti. Sám o sobě říká, že je starý muž, který má skvělou ženu a skvělou rodinu s malým dítětem.

Vyrůstal v rodině automechanika a kuchařky jako obyčejný kluk, který se „z vesnice dostal do města a přes byznys časem přišel k velkým penězům, ve kterých žil 25 let a dnes žije skoro bez nich.“ S manželkou Ornellou vychovává syna Quentina. Dělá maximum pro to, aby se jeho finanční situace změnila, snaží se znovu zbohatnout.

Quentin Kokta

Nejmladší člen rodiny, syn Ornelly a Josefa chodí do školky, nemá rád pohádky, miluje ale čísla a techniku.

Charlotte Štiková

Mladší dcera Moniky a Michala, sestra Ornelly.

Sama o sobě říká, že je společenská, tvrdohlavá, hodná. Má ráda noční život, svět módy a kosmetiky. Občas pomáhá v rodinné firmě, věnuje se také svému vlastnímu podniku, se kterým nedávno začala. Ráda vzpomíná na své dětství, se sestrou má dnes dobrý vztah, tráví spolu volný čas a rozumějí si.

Do budoucna plánuje vlastní rodinu, zatím se chce ale věnovat sama sobě. Sní o tom, že se stane zpěvačkou, natočí celou desku a bude tváří kosmetického salonu. Má přítele Ifka.

Ivo "Ifko" Šoltés

Partner Charlotty Ivko pochází ze Slovenska. Vyrostl v Tatrách, ve městě Poprad, kde prožil krásné dětství. Sám říká, že nesnáší nudu, miluje mnoho aktivit, je pozitivní člověk, co rád na sobě pracuje.

Živí se jako kontrolor, víc než práce jej ale baví rap a móda. Jednou by se rád módou také živil nebo se stal rapperem. Chtěl by procestovat Ameriku, koupit si motorku, točit klipy a založit rodinu.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.