Prima představuje jarní programové novinky. Těšte se na 7 nových pořadů

Televize Prima představuje divákům na jaře skutečně nabitý program. Hlavní kanál Prima nabídne detektivní seriál Einstein: případy nesnesitelného génia, velkolepou zábavní show Zlatá maska, návrat Zdeňka Pohlreicha jako Superšéfa, talkshow Na Pavláska, docu reality Tlouštíci a rekonstrukci reálných případů v pořadu Z místa činu. Prima COOL přináší první seriál z vlastní tvorby Po hlavě.

1. Einstein – případy nesnesitelného génia

Nový krimiseriál

Einstein je nový krimiseriál s notnou dávkou humoru, kde hlavní hrdina je sexy, chytrý, ale dost často na zabití! Filip Koenig (Vojtěch Kotek) je génius a nejmladší profesor, který kdy vůbec přednášel teorii fyziky na univerzitě. A především je pra-pra-pravnuk Alberta Einsteina.

Filip trpí dědičnou Huntingtonovou chorobou (vzácné, nevyléčitelné a dědičné neurodegenerativní onemocnění mozku, charakteristické nekoordinovanými trhavými pohyby těla a snížením mentálních schopností), proto je nucen žít svůj život naplno, než se z něj stane chodící troska, nebo než dokonce umře.

Poslechněte si, jak svoji roli Filipa Koeniga představuje herec Vojtěch Kotek:

Když se pokusí během jedné lékařské prohlídky ukrást z ordinace léky, aby zpomalil zhoršování svého zdravotního stavu, je zatčen a poslán do vězení. Tam se Filip nachomýtne k vyšetřování vraždy a pomalu začne rozplétat složitý případ. Z toho ale není nadšená vyšetřovatelka na oddělení vražd Lenka Vrabcová, která Filipa sama zatýkala. Se zaťatými zuby se tak musí pustit do spolupráce s Filipem, hezkým chlapem obletovaným ženami, chytrým, nesnesitelným profesorem fyziky.

Vše o novém seriálu Einstein – případy nesnesitelného génia i jeho hercích na jednom místě.

Poslechněte si pozvání k "jarní sklizni" novinek na Primě od programového ředitele Romana Mrázka:

2. Zlatá maska

Zábavná show

Zbrusu nová zábavná show, kde se nejen zpívá. Čeká vás večer plný překvapení a vtipných i neuvěřitelných výkonů. Hlavní otázka totiž zní: Kdo je pod maskou? Tento formát už byl úspěšně odvysílán v několika sériích v USA, ve Velké Británii, v Bulharsku, Německu nebo Nizozemí. Pořad podobně jako velmi úspěšná světová show Česko Slovensko má talent vzniká ve spolupráci se slovenskou TV JOJ.

Režie se tentokrát ujal Tomáš Eibner. Bavit vás budou detektivové (čtyři známé osobnosti), kteří budou komentovat předvedené výkony, a dvanáct soutěžících – šest Čechů a šest Slováků. Soutěžit budou české a slovenské osobnosti z řad zpěváků, herců nebo sportovců v neuvěřitelných, až bizarních kostýmech. V každém dílu jedna z celebrit vypadne, a až pak dojde k odmaskování a odhalení, kdo se pod maskou skrýval. Přesné složení účinkujících znají pouze dva lidé a ani generální ředitel TV Prima netuší, kdo se skrývá pod maskou :-).

Prolistujte si celý press kit k jarnímu schématu televize Prima

3. Superšéf

Velký návrat Zdeňka Pohlreicha

Pořad Superšéf – 24 hodin do pekla a zpět je grandiózní návrat Zdeňka Pohlreicha na obrazovky televize Prima. Každý podnik má svého majitele i personál – žije si svým příběhem, který se Zdeněk pokusí rozkrýt, a bude se snažit přijít na to, kde je zakopaný pes neúspěchu, proč podnik upadá, proč již docházejí síly. Během 24 hodin si vezme Zdeněk restauraci do péče. Od kuchyně až po vzhled interiéru nezůstane kámen na kameni. Ovšem to nejdůležitější pro cestu za úspěchem je změna myšlení a psychiky všech zúčastněných.

Důležitým úkolem náročné mise je zjistit v naprostém utajení veškeré informace o provozovně a následně se skutečnostmi seznámit i hlavní aktéry. Naučit kuchaře jinému přístupu k vaření. Což probíhá pod taktovkou Zdeňka Pohlreicha v pojízdné kuchyni pořadu Superšéf a dochází k restartu (ne)funkčního konceptu celé restaurace. Rychle, bez zbytečných prostojů. Čas totiž pořád běží. Zdali podnik po tomto zásahu přežije, či ne, je ovšem otázkou motivace, nadšení a práce každého jednotlivce působícího v provozovně. Celý tým je totiž jen tak silný, jak silný je jeho nejslabší článek.

4. Zajímavé osobnosti v novém světle

Na Pavláska

Ve své talkshow Lukáš Pavlásek pobaví rozhovory se zajímavými hosty z různých profesí, nabídne sobě vlastní vtip a hravost – společně s moderátorem poznáte zajímavé osobnosti v novém světle, chybět nebude ani oblíbený stand-up. V talkshow Na Pavláska se můžete těšit například na Aleše Hámu, Jiřího Mádla, Tomáše Matonohu, Marka Lamboru (hlavního hrdinu úspěšného seriálu Slunečná), Nikolu Muchu nebo třeba Ondřeje Sokola.

5. Tlouštíci

Životní restart účastníků

Jedinečný koncept docu reality je zde. Deset statečných účastníků proměny se svěří se svým příběhem. A zjistí, že za jejich nadváhou stojí nejen nekázeň ve stravování, ale také emoční přejídání a další faktory. Ty, které ovlivňují vznik nadváhy všech.

Cestou k vysněné postavě se musí všichni účastníci projektu Tlouštíci poprat nejen s neznámými potravinami nebo se zdravým jídelníčkem, ale také se zdravým a pravidelným pohybem. Kromě toho si musí udělat pořádek v životě, což je problematickým spouštěčem vzniku nadváhy.

Nezdar, smůla a nevyřešené vztahy se zkrátka zajíst nedají. Proto se v pořadu Tlouštíci tým odborníků snaží pomoci účastníkům s životním restartem. Společně nastaví životní styl tak, aby k recidivě obezity už nikdy nedošlo. Není důležité jíst a hýbat se zdravě s nechutí, to hlavní je přijmout zdravý životní styl jako fakt.

6. Z místa činu

Reálné případy

Nový pořad televize Prima nechává nakouknout diváky do pozadí vyšetřování. Jak postupují kriminalisté během řešení konkrétních případů, jak probíhají výslechy klíčových postav? Emoce, napětí i rozuzlení – to vše v jediném pořadu. Práce kriminalistů je v jednotlivých dílech ukázána a vysvětlena na pravdivých příbězích tak, jak je lidé prožívají. K rekonstrukci událostí dochází prostřednictvím přesných výpovědí svědků, kteří postupně dávají dohromady detailní děj celé události. Během jednoho dílu diváci zhlédnou dva případy. Uvidí zločin očima svědků, rodiny i kriminalistů. Rozuzlení celého příběhu a rozsudek pak přichází na konci. V jednom díle se znovu otevírají dva případy, na kterých pracovali zkušení kriminalisté. Divák odhaluje zločin očima rodiny, svědků a kriminalistů. Má tak možnost sledovat, jak vyšetřování probíhá i jak kriminalisté přemýšlejí.

7. Po hlavě

Komediální seriál

Odvážný komediální seriál Po hlavě, který od 3. února ovládl obrazovky Prima COOL, má neobvyklý koncept. Kromě Petra Buchty v hlavní roli Indyho a jeho blízkých se diváci seznámili s Igorem Chmelou ve velice zvláštní roli. Je mozkem Indyho, který se dostane do nejedné šlamastyky a je právě na jeho mozku v podání Igora, aby ho zachránil. Tedy pokud se mu zrovna chce, je totiž dosti škodolibý…

Prima COOL, tuzemský domov nejvtipnějších seriálových hitů, uvádí první vlastní původní komediální podívanou. Od pondělí 3. února je na obrazovkách nový český provokativní seriál Po hlavě o nekonečném souboji věčného smolaře se životem a vlastním mozkem. „Spousta seriálů nabízí příběh o tom, jak jeho hrdinové prožívají radosti i strasti každodenního života. Po hlavě je ale výjimečný svým formátem, kdy divákovi nabídne nevšední pohled do hlavy hlavní postavy. V ní operuje mozek Igor Chmela velice vtipným způsobem, který naprosto trefně dokreslují vizuální asociace, čímž formát posouvá do další dimenze humoru,“ říká producent Prima COOL Roman Buťa.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.