Seriály a filmy

24. listopadu 2015 10:00

Gabriela Gabrielová

Prima vyvinula zábavnou aplikaci Prima Kvízy. Je nejstahovanější v AppStore

Skupina Prima nadělila všem svým příznivcům předčasný vánoční dárek – aplikaci Prima Kvízy, která je určena pro mobilní telefony a tablety. Princip aplikace je jednoduchý, lidé si mohou poměřit své znalosti se svými přáteli nebo se známými osobnostmi televize Prima na více než 50 000 otázkách.

Prima Kvízy byly vyvinuty ve spolupráci se společností Geewa a.s. Ke stažení jsou v AppStore i na Google Play zcela zdarma.

Velmi mě těší, že týden po uvedení aplikace Prima Kvízy na trh patří mezi TOP stahované aplikace. Naplnil se tak náš záměr nabídnout divákům zábavu s jejich oblíbenými tvářemi mimo televizní obrazovky,“ říká Daniel Grunt, šéf nových médií skupiny Prima, a dodává: „Aplikace Prima Kvízy je v AppStore momentálně nejstahovanější aplikací pro ČR.“

Porovnat vědomosti mohou uživatelé aplikace třeba s herci Jakubem Prachařem a Martinem Dejdarem, moderátorem Liborem Boučkem, šéfkuchařem Zdeňkem Pohlreichem nebo moderátorkami Gabrielou Kratochvílovou a Monikou Leovou. Televize Prima připravila zatím tři všeobecné vědomostní okruhy – Česko, Osobnosti a poslední novinkou je téma Pivo jako víno, jejíž tváří je Václav Postránecký a jež vychází z oblíbeného primáckého seriálu Vinaři.

Součástí aplikace jsou i čtyři minihry. V klasickém kvízu mohou diváci volit správnou odpověď ze čtyř variant. V další mohou stejně jako v křížovce luštit a doplňovat písmena do tajenky. Třetí možností je seřazovačka, kde se řadí položky podle určitého hlediska. Poslední variantou je stopka, kde se pohotově určuje správný obrázek k dané osobnosti.

Při příležitosti uvedení posledního tématu Pivo jako víno uspořádala televize Prima pro všechny své příznivce soutěž. Každý den hráč s nejlepším skóre v tématu Pivo jako víno vyhrává karton vína, nebo 20l sud piva. Pro účast v soutěži postačí registrace v aplikaci přes facebookový profil. Soutěž poběží do 13. prosince 2015 a je propagována kampaní na obrazovkách a na webech FTV Prima.

Více informací o celé aplikaci i soutěži na www.primakvizy.cz.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 5. 2024

Kdyby byl každý den jako dnes, život by byl ráj, Berani. Je to pro vás potenciálně nádherné období. Možná najdete odpovědi na problémy, které vás trápí už několik týdnů. Při všech rozhovorech mějte uši otevřené. Mohli byste narazit na dílo, na které jste dlouho čekali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.