Seriály a filmy

22. prosince 2017 10:51

Připravuje se na třetí dítě? Princ William si zahrál na koníka

Britská televize odvysílala každoroční show, kterou pravidelně navštěvují členové královské rodiny. Jedna z dívek, která se této události zúčastnila také, poprosila prince Williama, aby jí ukázal hopsajícího koníka. Princ dívčinu prosbu rozhodně neodmítl a jeho scénka pobavila nejen Británii, ale i zahraničí.

Koncem listopadu se princ William a jeho těhotná choť Kate Middleton zúčastnili tradičního gala večera Royal Variety Performance v londýnském divadle Palladium. A nedávno se show promítla i v televizi.

Jedním z nejzapamatovatelnějších a nejvtipnějších momentů večera se stalo cválání následníka britského trůnu. Princ William se rozhodl splnit prosbu jednoho z děvčátek, které předvádělo své představení na pódiu. Dítě poprosilo prince, aby předvedl koníka. Vnuk Alžběty II. vyšel dívce vstříc a rozesmál celé publikum včetně své ženy Kate Middleton. Podle všeho byli oba manželé v dobré náladě.

Princova scénka se rozlétla po sociálních sítím jako blesk a uživatelé internetu byli v příjemném údivu z princova smyslu pro humor. ‚‚Miluji ho.“ ‚‚Padám ze židle.“ ‚‚To je důvod, proč miluji syny princezny Diany.“ Oslavné komentáře padaly na všemožných sociálních sítích.

V posledních dnech navšítili princ se svou ženou ještě jednu událost, konkrétně pozdní oběd Alžběty II., který byl pořádán v předčasném znamení Vánoc. Na slavnostní oběd byl přítomen i princ Harry se svou nastávající Meghan Markle. Předpokládá se, že hrdličky budou pořádat velkolepou svatbu 19. května 2018. S touto událostí pogratulovali dvojici jako první právě princ William a Kate.

Připomeňme si, že William a Kate čekají do své rodiny přírůstek. Pár zveřejnil radostnou novinu začátkem září. Tímto se vnuk královny Alžběty stane několikanásobným tatínkem. Kate se na veřejnosti v poslední době vyskytuje často a před fotografy pózuje se širokým úsměvem. Podle kritiků a ostatně i paparazziů vypadá stále fantasticky.

Sdílejte článek
Štítky dívka Alžběta II. princ Harry Meghan Markle Palladium

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.