Proč se představitel Sherlocka po rozvodu s Angelinou Jolie na několik let ztratil?

Johnny Lee Miller přiznal, že musel hledat sám sebe. Herce můžete vidět každou středu na Prima LOVE ve 20.15 v seriálu Sherlock Holmes: Jak prosté, kde hraje hlavní roli.

Co uvidíte na Prima LOVE ve 20.15 už tuto středu?

Ať už je Sherlock takový, nebo makový, má to na koho svést. V jeho krvi totiž koluje krev a DNA Morlanda Holmese. Sherlockův otec se stává hlavním podezřelým z plánované vraždy svého zaměstnance, který vynášel informace z jeho společnosti…

Sledujte na Prima LOVE ve 20.15 Sherlocka Holmese každou středu.

Krize středního věku Johnnyho Lee Millera

Johnny Lee Miller je hlavním představitelem v seriálu Sherlock Holmes: Jak prosté. Díky nabídce na seriál, kde odtočil už více jak 100 epizod, změnil kompletně celý život. Přestěhoval se totiž z Anglie do New Yorku a s sebou vzal samozřejmě i svou rodinu, manželku a osmiletého syna. Podle Johnnyho Lee Millera to byl skvělý začátek něčeho nového. A díky platu si dokonce v New Yorku zařídil bydlení podle svých představ, tuto zásadní změnu života považuje za pozitivní.

Ne vždy to ale bylo stejné. Johnny se v rámci natáčení Trainspottingu 2, tedy úspěšného pokračování feťáckého fenoménu po dvaceti letech, v roce 2016 poprvé setkal s myšlenkou, že je opravdu starý. Setkat se se stejným filmovým štábem po dvaceti letech zkrátka někdy není jen pozitivní zážitek, ale člověk si uvědomí i to, jak ten čas letí. "To muže zabolí," tvrdí Miller, podle něj ale k žádné opravdové krizi středního věku nedošlo, krizi měl totiž o dost dříve a vyřešil ji bravurně.

Rozvod s Angelinou Jolie

Johnny Lee Miller se lehce po dvacítce zamiloval do mladičké Angeliny Jolie. Oba dva byli mladí a divocí a podle toho také vypadala jejich svatba. Odehrávala se na kalifornské pláži, oba dva na sobě měli kožené kalhoty a bílou košili. A košili popsanou krví...

O SVATBĚ JOHNNYHO LEE MILLERA A ANGELINY JOLIE SE VÍCE DOZVÍTE TADY

Manželství jedné z nejkrásnějších hereček na světě vydrželo dva roky a Angelina Jolie bere vinu jen sama na sebe. Prý nebyla na takový závazek připravená. Johnny Lee Miller na tato léta vzpomíná jako na divoká. Bylo to ale i období, kdy také musel hledat sám sebe.

"Bylo období, kdy jsem si užíval, to ano. Hodně rychle jsem ale skončil s takovým životním dobrodružstvím. Odešel jsem tenkrát do Kalifornie a zmizel na pár let hledat sám sebe. A na tom není nic špatného," tvrdí herec Johnny Lee Miller.

Podívejte se na Sherlock Holmes: Jak prosté ve středu na Prima LOVE ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 31. 5. 2023

Autority, které vás dosud provázely, vás mohou konfrontovat. Nastala hodina, kdy můžete odložit své obavy a vydat se po své cestě. To je nepochybně velmi pozitivní stav. Znamená to, že dospíváte, Berani. Kromě toho vám nic nebrání v tom, abyste čas od času požádali o pomoc, pokud ji budete potřebovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.