Prodloužený víkend s českými filmy dle vaší volby. Na iPrima.cz si vyberete

Užijte si sváteční den a celý víkend s filmy dle VLASTNÍHO výběru. V našem archivu na iPrima.cz nyní máme extra k přehrání nejoblíbenější české filmy, které můžete sledovat online. Pusťte si třeba klasiku Líbáš jako Bůh či Seznamku, Laputu, Padesátku nebo milý rodinný horor Kdopak by se vlka bál:

Co si pustit příběh čtyř přátel, vášnivých hráčů vodního póla, kteří společně provozují bazén?

Hodinový manžel

Bazén jednoho dne jako nevyhovující vypustí hygiena a čtveřice přátel se tak rázem ocitá doslova na dně. Jeden z nich pak na dně bazénu začne dokonce i bydlet, když se pohádá s manželkou a uražen odejde z domova. Z nedostatku příležitostí začnou chlapi podnikat jako „hodinoví manželé" a zakrátko si najdou klientelu mezi místními dámami. Každý z nich má svou pravidelnou zákaznici, ale ty mají kromě oprav často i velmi specifická přání a potřeby. To se však pomalu přestává líbit partnerkám a manželkám našich hrdinů.

Vše o české komedii Hodinový manžel.

Hrají: Bolek Polívka, David Matásek, Lukáš Latinák, Jitka Čvančarová, Zuzana Norisová, Eva Holubová, Nina Divíšková, Lenka Vlasáková, Simona Babčáková a další.

Film Hodinový manžel spustíte kliknutím na fotku:

Zakázané uvolnění

Příjemný rodinný film přinese to správné uvolnění. Je o únosu nevěsty, který se dost nepovedl, o důležitém hokejovém utkání a koktejlu, který si holky nalejou, až když je ten správný čas.

Hrají: Zuzana Stavná, Hana Vagnerová, Jana Stryková, Ondřej Sokol, Igor Orozovič, Tomáš Jeřábek, Norbert Lichý a další.

Film Zakázané uvolnění spustíte kliknutím na fotku:

Seznamka

Smyčka kolem záletníka se začíná utahovat a ve vzduchu visí společný ženský slib, že pomsta bude sladká. Koho uvidíte v hlavních rolích české komedie scenáristky a režisérky Zity Marinovové? Letuška Hedvika (Zuzana Kajnarová) stále hledá toho pravého. Ani registrace u seznamovací agentury jí zatím nenese ovoce. Postěžuje si proto své nejlepší kamarádce Báře (Adéla Gondíková), protože její manžel Kristián (Jiří Langmajer), kterého ovšem Hedvika nikdy v životě neviděla, seznamovací agentuře šéfuje...

Více o filmu Seznamka si přečtěte v článku.

Film Seznamka spustíte kliknutím na fotku:

Líbáš jako Bůh

Kamila Magálová, Jiří Bartoška, Eva Holubová, Oldřich Kaiser, Nela Boudová, Roman Vojtek, Jaroslava Adamová a další vynikající herci ve vydařené komedii Marie Poledňákové. Středoškolská profesorka francouzštiny a literatury Helena Altmanová si díky svému zdravému nadhledu rozumí se studenty i s kolegy ve sborovně. V pracovním životě se jí sice vede skvěle, ovšem v tom osobním ji čekají nepředvídatelné zvraty – ostatně její rozvětvená rodina jí k tomu poskytuje dostatek příležitostí. Na vlastní city jí jaksi nezbývá čas. Přesto se Helena za pohnutých okolností seznámí s lékařem záchranné služby Františkem. A bláznivě se do něj zamiluje! Začíná bouřlivý příběh plný vášně, rozchodů a návratů...

Více zajímavostí o filmu Líbáš jako bůh čtěte v článku.

Film spustíte kliknutím na fotku:

Padesátka

Na horách se pije, souloží a jezdí na lyžích. V případě české komedie Padesátka jde o běžky. Na pozadí legendárního krkonošského běžkařského závodu se odehrává jedno velké zklamání z vlastního syna, hledání otce, účtování s osudem a pár lechtivých scén. V hlavních rolích vás budou bavit Ondřej Pavelka, Jakub Taclík, Jakub Prachař, Vojta Kotek nebo Vilma Cibulková.

Ještě mnohem více o Padesátce čtěte v článku.

Dejte si úspěšnou českou komedii Vojty Kotka Padesátka. Stačí kliknout na fotku:

Laputa

Co s životem na ostrově, kterému hrozí záchrana? Johanka (Tereza Voříšková) je majitelkou kavárny s názvem Laputa, která – jako stejnojmenný létající ostrov z knihy Gulliverovy cesty – je jejím ostrovem. Bude jí stačit k pocitu úplnosti a štěstí? Johanka zkoumá, co si počít v bezbřehém prostoru dospělého života, na jehož začátku se ocitla. Rodina jí příliš nepomáhá, kavárenští hosté přicházejí každý s nějakou svou potřebou a nějakým svým sobectvím – jejich postavy jsou obrazem naší generace.

Film Laputa spustíte kliknutím na fotku:

Kdopak by se vlka bál

Rodinný film, dětský horor, dospělá romance a pohádka o Červené Karkulce. I když žánry na první pohled velmi odlišné, přesto se výborně doplňují ve vizuálně originálním filmu Marie Procházkové Kdopak by se vlka bál. Hlavní hrdinka příběhu se jmenuje Terezka. Zbožňuje pohádku O Červené Karkulce, má starostlivé rodiče, ve školce nejlepšího kamaráda Šimona a takhle by mohla žít šťastně až do smrti, kdybychom se nepohybovali v realitě.

Užijte si celý film. Stačí kliknout na fotku:

Najednou Terezka začíná ztrácet půdu pod nohama, maminka a postupně všichni dospělí v jejím okolí se začínají chovat divně a jediný, kdo jí dokáže poradit, je kamarád Šimon. Ten má ve věci jasno. Maminku Terezce vyměnili mimozemšťané. Stačí jedno píchnutí vidličkou, rána, která se okamžitě zacelí, a důkaz bude na světě. Terezku tak čeká veliké dobrodružství. Ve snaze zachránit pravou maminku bude čelit mnohým nebezpečím a možná i hladovému vlkovi.

Svátek 28. září si můžete užit také s filmy, které vysíláme na Primě. Podívejte se, na jaké se těšit:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.