Dojemný závěr proměny Oty: Slzy, 40 kilo dole a vyhraná sázka!

Ve druhé velké proměně v pořadu Tlouštíci šlo více než "jen" o zhubnutí doslova o záchranu života. Připomeňte si několik hlavních rad odborníků díky kterým celá proměna Oty podařila a podívejte se na dojemný závěr s vytouženým podpisem Jaromíra Jágra.

Připomeňme, že Ota, hrdina druhého dílu pořadu Tlouštíci, ve svých třiatřiceti letech vážil 180 kilogramů. Po té, co si od odborníků vyslechl co mu hrozí když nezmění svůj stávající styl života, šel do sebe. Hrozící cukrovka, infakrt, mozková mrtvice a smrt ho na začátku proměny Já skutečně hodně motivovaly.

Po pár měsících Ota ale začal v hubnutí polevovat a přišla krize. Lhal výživovému poradci, kouřil během tréninků, dál si tajně dopřával "zakázaného ovoce".

O to větším překvapením byl Otův zdravotní stav i přístup k životy na samém konci natáčení dílu Tlouštíků. Osm měsíců dřiny, odříkání, konzultací a vedení našimi odborníky dopadlo až neuvěřitelnou proměnou!

Podpis Jaromíra Jágra i s věnováním!

Dojemnému závěrečnému vyhodnocení celých osmi měsíců přihlížely i Otova maminka a milovaná manželka.

Podívejte se dojemnou scénu z Tlouštíků 2 i jak velká proměna Oty dopadla a jak dostal motivační podpis od Jaromíra Jágra.

Ota před a po osmi měsících hubnutí:

Co se na těle Oty změnilo z pohledu odborníků?

Výsledky Otovy změny životního stylu hovoří jasně:

Příští díl pořadu Tlouštíci a navazujícího speciálu Tlouštíci extra sledujte zase ve čtvrtek ve 21.35 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.