Seriály a filmy

1. listopadu 2016 01:03

Iva Kropáčková

Pronásledují vás duchové? Můžete to zjistit. Věřte nebo ne, existují na to aplikace

Cílem je ale hlavně zábava, takže vše berte s rezervou. Duchy můžete najít nejen doma, ale třeba i v ulicích Prahy nebo na vašich fotkách. Ukážeme vám jak...

Tyhle dny jsou plné duchů, návštěv hřbitovů a myšlenek na zesnulé, navíc řada dlouhých (pod)zimních večerů před námi. Pokud se taky rádi bojíte, na jejich zpestření pro vás máme tip na "strašidelnou" zábavu, třeba navečírek s přáteli. :-)

1. Máte doma duchy?!

Máte pocit, že ve vašem bytě straší? Zkuste třeba aplikaci DUCHOVÉ. Ta se pokouší změřit paranormální aktivitu pomocí několika zabudovaných nástrojů. K dispozici je i ukazatel paranormální energie nebo radar, který vám jasně ukáže, kde se duchové pohybují. Jak se s aplikací pracuje, pro jaké systémy je vhodná a co všechno v ní ještě najdete, zjistíte ve videu pod úvodní fotkou, kde ji popisuje moderátor pořadu Applikace Mikoláš Tuček. Podobnými aplikacemi jsou třeba také GHOST RADAR či GHOST DETECTOR.

MOBILNÍ TARIFY ONLINE Srovnání během jedné minuty, úspora až 50 % měsíčních nákladů, bonus 1000 korun, jedinečné VIP nabídky pro klienty Prima Rádce...

2. Duchové na fotografii

Zjistit při pohledu na rodinnou fotografii, že je na ní ještě někdo další, nadpřirozený, z toho běhá mráz po zádech. Jsou zábavné aplikace, které takového ducha na fotku umí dostat. Například GHOST IN PHOTO nebo SCARY GHOST PHOTO. Výsledek pak může vypadat třeba takhle:

Rodina na výletě a duch, Foto: play.google.com

3. Pronásledování pražských strašidel

Pokud chcete vidět jiná strašidla a duchy, můžete si nainstalovat i aplikaci TOUR HISTORY PRAGUE GHOSTS. Tato česká aplikace pracuje s rozšířenou realitou. Zamíříte foťákem na telefonu na určité pražské zákoutí, a hned se před vámi objeví třeba kostlivec. Strašidla se ale objevují na předem definovaných místech, která jsou s nimi historicky spjatá. Můžete si tak třeba naplánovat procházku podle těchto zastávek. Podrobnosti ve videu:

DOPORUČUJEME: Prima kvízy

Chcete ještě další zábavu? Pomocí aplikace můžete také protrénovat i své znalosti? Vyzkoušejte naši zábavnou hru Prima Kvízy. Hrají v ní proti sobě dva hráči. Je v ní přes 50 tisíc otázek napojených na naše pořady. Ve hře si můžete poměřit své znalosti a postřeh se svými přáteli z Facebooku nebo s oblíbenými tvářemi naší televize – například Zdeňkem Pohlreichem, Monikou Leovou či Martinem Dejdarem. Stáhnout si ji můžete zde.

Pořad Applikace s Mikolášem Tučkem, který je nadupaný zajímavými tipy, radami a novinkami ze světa mobilních aplikací, můžete sledovat každou sobotu v podvečer na Prima Cool. Všechny odvysílané díly najdete také na Prima PLAY – Applikace.

Prima Rádce je také na Facebooku. Najdete nás zde.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 9. 2023

Berani, nějaký příjem navíc by vám mohl přinést počítač nebo jiná technologie. Měli byste mít náročný den, ale to, co děláte, vás bude bavit a vyhlídka na peníze navíc vás nadchne. I když o tom teď možná nepřemýšlíte, to, co děláte, by se mohlo rozvinout v lukrativní podnikání, což vás nakonec přivede k otázce, co vlastně chcete v životě dělat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.