Prostřeno!: Česká Miss World 2012 Linda Bartošová připraví thajský večer

Krásné dívky pokračují v souboji o pohádkovou výhru. Čtvrteční večer v pořadu Prostřeno! patří sympatické Lindě Bartošové. Jak si poradí s exotickým menu?

„Jsem normální dvacetiletá holka,“ představí se čtvrtá hostitelka, která studuje žurnalistiku a od února získává ostruhy jako reportérka TopStar Magazínu. „Nejsem žádná velká kuchařka a nechci to omlouvat svým nízkým věkem, ale nikdy jsem zatím neměla potřebu či motivaci vařit,“ přiznává upřímně Linda.

Soupeřky vědí, že Linda miluje thajskou kuchyni a správně očekávají asijské menu. Kolik papriček ale Lindina večeře bude mít? Polívka pálí jako čert a ještě se u ní musí přemýšlet – tři věci z ní se nejí, slouží jen jako koření. Jak je budou holky vybírat a dělit? Tereza Fajksová trochu lapá po dechu, prý kdyby byla v animovaném filmu, šly by jí obláčky z uší. Jitka zase musí pořád smrkat, ale chválí.

Terezka Chlebovská se těší na sladkou tečku, lepivou rýži s mangem. Hostitelka v nervozitě zapomene největší pařmence Hance nalít přípitek. Zato dívky ocení šikovné ruce masérek, které sladce dokončí večírek v thajském stylu. Velmi uvolněná nálada a velmi příjemné překvapení… Holky se cítí jako na dovolené v Thajsku, což byl Lindin záměr – trocha nostalgie a připomínka loňského soustředění.

Už teď se můžete těšit na páteční rozhodující večer. I zítra pro vás chystáme novinky...

Další informace a profily soutěžících najdete na stránkách Prostřeno!

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.