První týden v listopadu se s Primou LOVE podíváme na lásku v krásném Irsku

Láska se rodí všude na světě. Ale je pravdou, že je o něco hezčí v těch nejkrásnějších krajinách. A takový případ platí i pro pondělní večer na Prima LOVE, kde se podíváte na snímek odehrávající se v irské krajině. Jaká další romantika na vás čeká?

Romantika vás čeká i během prvního listopadového týdne, kde uvidíte dokonce i příběhy z Irska.

Celý pracovní týden tak budete moci sledovat příběh jedné rodiny pocházející z kraje, kde je nádherná příroda.

Martin před čtyřmi lety ovdověl a sám vychovává tři dcery. Nejmladší Paula trpí astmatickými záchvaty, a tak se Martin rozhodne odjet k rodičům do Irska na farmu. Zde se Paula zázračně vyléčí a rodina by tu ráda zůstala, třeba tu najde štěstí...

Martinovi se nakonec v krásném Irsku podaří najít lásku, ale všechno rozhodně nebude jednoduché. Od pondělí do pátku tak budete moci sledovat osud irské rodiny, která zažívá radosti, ale i trápení jako jakákoliv jiná rodina na celém světě. Láska vyhraje, to vám můžeme prozradit už teď.

Sledujte na Prima LOVE od pondělí do pátku příběhy Naše farma v Irska. Všechny filmy uvidíte od 20.00.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 9. 6. 2023

Berani, vaše nedávné váhání vás možná náhle dostalo do úzkých. Můžete mít pocit, že jste se dostali do slepé uličky a vaše možnosti jsou omezené. Už se nemůžete pevně rozhodnout. Místo toho, abyste se teď snažili udělat nějaký krok, možná budete muset počkat, až se prach usadí a vy budete opět vidět jasně. Nechte situaci uvolnit, než do ní přidáte další třecí plochy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.