První týden v listopadu se s Primou LOVE podíváme na lásku v krásném Irsku

Láska se rodí všude na světě. Ale je pravdou, že je o něco hezčí v těch nejkrásnějších krajinách. A takový případ platí i pro pondělní večer na Prima LOVE, kde se podíváte na snímek odehrávající se v irské krajině. Jaká další romantika na vás čeká?

Romantika vás čeká i během prvního listopadového týdne, kde uvidíte dokonce i příběhy z Irska.

Celý pracovní týden tak budete moci sledovat příběh jedné rodiny pocházející z kraje, kde je nádherná příroda.

Martin před čtyřmi lety ovdověl a sám vychovává tři dcery. Nejmladší Paula trpí astmatickými záchvaty, a tak se Martin rozhodne odjet k rodičům do Irska na farmu. Zde se Paula zázračně vyléčí a rodina by tu ráda zůstala, třeba tu najde štěstí...

Martinovi se nakonec v krásném Irsku podaří najít lásku, ale všechno rozhodně nebude jednoduché. Od pondělí do pátku tak budete moci sledovat osud irské rodiny, která zažívá radosti, ale i trápení jako jakákoliv jiná rodina na celém světě. Láska vyhraje, to vám můžeme prozradit už teď.

Sledujte na Prima LOVE od pondělí do pátku příběhy Naše farma v Irska. Všechny filmy uvidíte od 20.00.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.