Rekap na Love: Po čem Vyvolení touží úplně nejvíc?

Dnes můžete zase sledovat Rekapitulaci života VyVolených na Prima love ve 21.20. Vyvolení mají totiž takový zelený týden. To znamená, že žijí zdravě! A co v takové chvíli zbývá ve Vile za neřesti? Toužení!

Když Vyvolení slyšeli, že musejí přestat kouřit, byla z toho málem rebélie. To ještě nevěděli, co je čeká dál! Postupem dní se z nich totiž stali vegani – a dnes? Procházejí detoxikační kúrou, která jim leze pěkně na mozek!

Dnes dokonce pili zelený ječmen, který má podpořit trávení a vyznačuje se tím, že je vám z něj špatně už jen při pohledu. Jeho pozitivem je samozřejmě to, že vám pročistí střeva. Nicméně v praxi to vypadá trochu méně etéricky – prostě vás pořádne prožene. A touha je tedy zcela jasná! Sladkosti!

A zase pořádná hádka kvůli Zúčtování

Když konečně obyvatelé vily dostali možnost ucítit masíčko pečeného kuřete (nedejbože sladké), byli ochotni pro něj udělat všechno! Jenže nejen honba za masem vyvolala konflikty, blížící se Zúčtování s Vyvolenými dost zamávalo. Lucka plakala a Jafar nadával!

Sledujte Primu love a Rekapitulaci VyVolených ve 21.20!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 8. 6. 2023

Berani, pokud máte vazby na nějakou terapeutickou profesi, můžete dnes učinit zvláštní objev týkající se zdravotnictví. Tento objev nenajdete v žádné knize nebo metodice, kterou se běžně řídíte. Emoce nejsou tak slepé, jak by si racionální společnost přála! Někdy nás vedou po cestě k poznání. To je dnešní případ.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.