Rekap na Love: Po čem Vyvolení touží úplně nejvíc?

Dnes můžete zase sledovat Rekapitulaci života VyVolených na Prima love ve 21.20. Vyvolení mají totiž takový zelený týden. To znamená, že žijí zdravě! A co v takové chvíli zbývá ve Vile za neřesti? Toužení!

Když Vyvolení slyšeli, že musejí přestat kouřit, byla z toho málem rebélie. To ještě nevěděli, co je čeká dál! Postupem dní se z nich totiž stali vegani – a dnes? Procházejí detoxikační kúrou, která jim leze pěkně na mozek!

Dnes dokonce pili zelený ječmen, který má podpořit trávení a vyznačuje se tím, že je vám z něj špatně už jen při pohledu. Jeho pozitivem je samozřejmě to, že vám pročistí střeva. Nicméně v praxi to vypadá trochu méně etéricky – prostě vás pořádne prožene. A touha je tedy zcela jasná! Sladkosti!

A zase pořádná hádka kvůli Zúčtování

Když konečně obyvatelé vily dostali možnost ucítit masíčko pečeného kuřete (nedejbože sladké), byli ochotni pro něj udělat všechno! Jenže nejen honba za masem vyvolala konflikty, blížící se Zúčtování s Vyvolenými dost zamávalo. Lucka plakala a Jafar nadával!

Sledujte Primu love a Rekapitulaci VyVolených ve 21.20!

Podobné články

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 7. 2024

Berani, duchovní záležitosti by vás mohly velmi zajímat. Možná se budete chtít ponořit do metafyzických studií a meditací, ale pracovní nebo rodinné povinnosti by vám mohly bránit v uskutečnění těchto přání. Nenechte se tím zklamat. Místo toho se soustřeďte na všední povinnosti a dokončete je. Pak můžete přejít ke skutečně fascinujícím záležitostem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.