Reportéři na vaší straně stopovali polské maso na českém trhu

V sobotu v šest večer vás na Prima family čekají Reportéři na vaší straně – speciál s tématy, která jinde nenajdete. A co pro vás připravujeme tentokrát?

Polské potraviny na českých pultech

Polské maso „otrávené “antibiotiky odhaluje polská novinářka. Naše kolegyně Anna Kadavá se vydala po stopách levného polských potravin na českých pultech. Budete překvapeni co všechno se může objevit u vás v lednici!

Civilizační hluk nás zabíjí

Neustálý hluk, i ten, který si neuvědomujeme, je pomalým zabijákem nervů. Mnohdy si ho do uší pouštíme dobrovolně. Jak se nedostat na psychiatrii vám řekne Jaroslav Mareš.

Úchvatné 3D malby

Nechte ošálit svoje smysly úchvatnými 3D malbami. Obyčejné kresby na chodnících magicky vystupují nad povrch jakoby byly skutečné. Magickým světem neobvyklého umění vás provede reportér Vladimír Procházka.

Druhý Čech ve Formulích 1

Vůně benzínu a kvílení gum na rozpáleném asfaltu. To si vyzkoušela reportérka Eliška Čeřovská. Rozhodla se otestovat schopnosti našeho nejúspěšnějšího automobilového závodníka Josefa Krále. Tenhle dvaadvacetiletý kluk bude excelovat jako závodník v legendárních Formulích 1.

O čem se nemluví: Tourettův syndrom

Neuvěřitelné příběhy lidí, kteří se narodili s nemocí, o které se u nás téměř nemluví. Aniž by sami chtěli – často vykřikují na nejhrubší sprostá slova a okolí je vnímá jako blázny. Jak se žije lidem s Tourettovým syndromem zmapoval Karel Dlabač.

Psi u zubaře

Možná to vypadá podivně, ale psi, kromě psychologů a kadeřníků už mají i své vlastní zubaře. Můžou psa rozbolet zuby? Jak to vlastně vypadá a jak to poznáme? A není to je tahák na peníze? Řekne vám to Veronika Klapačová.

Absurdity týdne

Že žijeme v absurdistánu není třeba připomínat. Co se opravdu nepovedlo a co nás pobavilo vám přinese reportérka Michela Nováková. A mimochodem: uvidíte jí v kožichu z lidských chlupů.

V sobotních Reportérech speciál se toho samozřejmě dozvíte mnohem víc. V šest večer na Prima family. Těší se na vás moderátor Tomáš Hauptvogel.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.