Seriály a filmy

20. června 2017 01:00

Iva Kropáčková

Revoluce v investování. Velice slušné zhodnocení peněz vám zajistí nová online platforma

V tuzemsku vznikla zcela nová možnost investování, kterou nabízí revoluční online tržiště Bondster.

Uvažujete o tom, že byste chtěli začít investovat nebo vám stávající forma zhodnocování vašich peněz nevyhovuje? Máte nově šanci zkusit na to jít jinak, před úvěry. Co to znamená? Na finančním trhu v České republice začalo fungovat první online tržiště Bondster, jehož prostřednictvím si koupíte část pohledávky, kterou může být třeba hypoteční či spotřebitelský úvěr. Ty předtím poskytla firmě či živnostníkovi úvěrová společnost.

Je to jednoduché...

Správu pohledávky pak vykonává přímo Bondster, takže se o nic nemusíte starat a čekáte jen na výnos. Investovat lze již od 100 korun. Horní hranicí investice je 50.000 korun. Podle provozního ředitele firmy Filipa Čermáka mají investoři jistotu, že investují do úvěrů s jasnou historií splácení, které nabízí prověřený poskytovatel. Tím je společnost Acema Credit Czech, která je poskytovatelem zajištěných úvěrů na českém trhu. „Jsme si vědomi nedostatku investičních příležitostí na trhu, a tak nás těší, že můžeme přinést produkt, který to změní. Investiční tržiště Bondster je šité na míru široké vrstvě investorů, kteří na něm můžou jednoduše a bez větších znalostí fungování finančního trhu dosáhnout velmi slušných výnosů. Věřím, že tak zajímavou investiční příležitost ocení jak investoři, tak i poskytovatelé půjček“, vysvětluje Filip Čermák.

Jak funguje Bondster, Foto: Bondster

... a zdarma

Jako investor si můžete vybrat z různých typů půjček, například hypoték, leasingu či spotřebitelských úvěrů. Portál nabízí především zajištěné půjčky, za něž dlužník ručí nemovitým nebo movitým majetkem. Kromě toho je zde pro investora i možnost garance zpětného odkupu. Ta mu zajišťuje vrácení zbývající nesplacené jistiny včetně nezaplacených úrokových sazeb v případě, že by dlužník pohledávku nesplácel. Tržiště vám navíc nabídne i možnost vystoupit jednou ročně z probíhající investice. Výhodou platformy je i její jednoduchost a plná online obsluha investorského účtu. Služba je zdarma a registrace je velmi rychlá. "Investiční tržiště zaplňuje na trhu mezeru v oblasti tradičních finančních služeb tím, že nabízí pohodlný a moderní způsob, jak se podílet na investičních projektech. Moderní platforma navíc zohledňuje trend ovládání služeb formou aplikací pro chytrý telefon. Zajímavá je také možnost jednou ročně z investice vystoupit a také široké portfolio produktů z více segmentů půjček, například hypoték, leasingů a spotřebitelských úvěrů," potvrzuje analytik Martin Vlček z BH Securities.

Jediná služba v ČR

Bondster je novinka, která propojí investory z řad veřejnosti s poskytovateli úvěrů. Bondster funguje jako platforma peer-to-business (P2B). Podle Filipa Čermáka se jedná první P2B platformou v ČR. Projekty, které fungují podobně, se v posledních letech osvědčily ve Spojených státech či západní Evropě, kde se staly i pro širokou veřejnost vítanou možností, jak zhodnotit volné finance.

Více informací najdete na webové stránce: www.bondster.com

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.