Seriály a filmy

28. června 2015 12:00

Gabriela Gabrielová

Roadshow Prima jede... za vámi: Mírové náměstí v Ústí nad Labem zaplnily stovky nadšených diváků

Vedle velkého zábavného odpoledne chtěli diváci vidět živé vysílání zpravodajské hodiny. Zprávy FTV Prima moderovali Terezie Kašparovská a Tomáš Hauptvogel, který za diváky do krajů vyjel poprvé od dubnové nehody.

"Včerejší Ústí bylo velkým zážitkem. Plné náměstí, dlouhá fronta na autogramiádu, desítky a možná i stovky fotek s našimi diváky, prostě paráda. Hodně mě potěšilo, že mi hrozně moc lidí přálo brzké uzdravení. Největší radost mi ale udělal chlapík, který mi při autogramiádě řekl, že si po mé bouračce šel koupit lepší oblečení na motorku," uvedl Tomáš Hauptvogel, který stále musí chodit s berlemi. V Ústí mu byla oporou snoubenka Monika Kašparová.

"Nebudu zastírat, že celý odpolední i večerní program na náměstí byl pro mě velmi náročný. O berlích na dlažbě plného náměstí se chodilo opravdu špatně. Nohu jsem měl večer nateklou jak konev. Ale stálo to za to," dodal Hauptvogel.

Výjezd za diváky si užili i ostatní moderátoři TV Prima. "Lidé v Ústí byli skvělí, přišlo jich opravdu hodně, počasí nám moc přálo, moc jsme si to s Tomášem užili a doufám, že i naši diváci měli podobný pocit. Už teď se těšíme do Teplic," doplnila Terezie Kašparovská.

Podobné pocity měli i Bára Kozáková z Krimi zpráv, Lucie Šilhánová z Diváckých zpráv či Petr Vágner, který moderoval VIP zprávy.

"Ústí bylo mým druhým letošním výjezdem, byla to opět skvělá atmosféra, VIP zprávy se moderovaly jedna báseň. Příští sobotu se za diváky vypravím do Tábora, kde budu provázet odpoledním programem," uvedl Vágner.

"Byla to jedna z nejlepších zastávek, sešlo se strašně moc lidí, kteří vydrželi od začátku až do úplného závěru programu," popisuje atmosféru Šilhánová, která vedle "Divošek" měla pod palcem i doprovodný program. Ten jako tradičně vypukl v 15 hodin. Na pódiu se vystřídali Queenie či muzikálové hvězdy Bořek Slezáček, Petra Doležalová a Petr Poláček. Seriálové příznivce pak potěšil Miroslav Etzler z Cest domů.

Také v Ústí nad Labem probíhal projekt Koruna za kilo, v rámci něhož je možné se zbavit drobného nepotřebného elektra a přispět na dobrou věc s partnerem roadshow Prima jede... za vámi, společností ASEKOL.

"Chytrý telefon vyhrává ten, kdo odevzdá do červeného kontejneru umístěného na náměstí nejvíce drobného vysloužilého elektra. Navíc za každý odevzdaný kilogram elektrozařízení věnuje společnost ASEKOL rovných 10 Kč nadačnímu fondu Rovná šance, který pomáhá handicapovaným nalézt práci," upřesnila manažerka komunikace společnosti ASEKOL Martina Ďaďová.

Doprovodný program nabídla i společnost GENERALI. "V exkluzivním průzkumu pojišťovny GENERALI se čeští řidiči přiznali k mnoha hříchům, kterých se na silnicích dopouštějí. Dopravní předpisy porušují téměř čtyři pětiny z nich, i když prý „zcela výjimečně“. V rámci roadshow TV Prima proto pojišťovna Generali zavítala společně s Besipem do Ústí a nabídla návštěvníkům možnost vyzkoušet si dopravní nehodu na vlastní kůži a bez následků. Návštěvníci si přišli vyzkoušet náš unikátní simulátor nárazu, který je jediný svého druhu v ČR, nebo se mohli vyfotit s maskotem projektu Vymoly.cz. Zároveň se přímo na místě dozvěděli, jak vyhrát Audi A6 našeho šéfa nebo povinné ručení plné výhod," uvedl mluvčí Jiří Cívka.

V dalších týdnech zavítá roadshow Prima jede... za vámi do Tábora, Teplic, České Lípy, Písku, Mělníka a Žatce.

VŠE O NAŠÍ ROADSHOW SE DOČTETE ZDE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.