Rodinka Šťastných posílá pozdrav Ježíškovi. Podívejte se vánoční videoklip!

Těsně před Štědrým dnem pustila herečka Barbora Šťastná, kterou můžete vídat v seriálu Krejzovi, do světa nový vánoční klip s názvem –„ Ondra Šťastný - JEŽÍŠKOVI“. Hvězdou a zpěvákem v jedné osobě, je její malý syn Ondřej, kterého má herečka s manželem Janem Šťastným. Natáčení to tak bylo veselé a náročné.

Rodina Šťastných chtěla lidi o Vánocích potěšit a tak natočila písničku, kterou nazpíval šestiletý syn Ondřej. „Byl to celé Ondrův nápad, přišel s tím, že chce vymyslet písničku pro ježíška. Doufám, že to lidi pobaví a zpříjemní jim náladu v tom předvánočním shonu“ poodhaluje vznik klipu Bára Šťastná, kterou můžete vídat v seriálu Krejzovi jako Janu Hlaváčovou, sestru Michala (Jan Révai).

Vánoce u Šťastných

Videoklip, ve kterém hlavní roli hraje Ondřej a jeho kamarád Matěj (syn herečky Andrey Elsnerové) vykresluje to, jak malé dítě prožívá čekání na Ježíška. „Chtěli jsme, aby to bylo co nejvíc opravdové a aby ho to bavilo a tak jsme v jednom záběru použily takovou legraci, že skáče na polštář ze kterého začne lítat peří. Netušili jsme, jak bude složité, ho pak uklízet. Věřte, že zapadne úplně všude,“ směje se herečka.

Podívejte se na písničku:

Písničku složil hereččin bratr, hudební skladatel Jiří Petr. Bára doufá, že se bude líbit dospělým i dětem.“ Přiznám, že s dětmi je to natáčení malinko náročnější, byla to jízda, tak doufám, že to lidi potěší. Byla šílená zima, ale zažili jsme i neuvěřitelnou legraci.“ Rodina Šťastných tak všem přeje krásné Vánoce a hezký nový rok.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 2. 2024

Berani, dnes si dejte pozor na právníky, bankéře a burzovní makléře. Jeden z nich se vás pravděpodobně pokusí uvést v omyl nepřesnými informacemi. I když je možná v jeho či jejím zájmu, abyste tyto informace brali za bernou minci, rozhodně to není ve vašem zájmu. Udělejte si vlastní průzkum a zjistěte si všechna fakta, než se pustíte do finančních investic, které vám někdo doporučuje.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.