Rok 2017 byl pro Lucy Liu z Sherlocka Holmese bolestný. Proč?

Sherlock Holmes: Jak prosté IV (20) - upoutávka

Herečku s asijskými kořeny můžete vídat každou středu v Sherlockovi Holmesovi na Prima LOVE. Rok 2018 nebude jiný a snad bude i pro Lucy Liu o něco příznivější. Co tak zásadního se stalo v životě americké úspěšné herečky, režisérky a umělkyně?

Co uvidíte ve středu na Prima LOVE?

Rok 2018 samozřejmě znovu začne i se seriálem Sherlock Holmes: Jak prosté. Sherlock a Joan vyšetřují vraždu mladé ženy, jejíž fotka ze školy se stala uměleckým dílem a je zároveň důkazním předmětem staré vraždy…

Jak to všechno dva talentovaní detektivové vyřeší, uvidíte tuto středu ve 20.15 na Primě.

Radosti a strasti Lucy Liu

Jak jsme vás už informovali, herečka Lucy Liu a představitelka dr. Watsonové se během roku 2017 příliš nenudila. Její syn Rockwell oslavil už druhé narozeniny a Lucy Liu se stala neoficiální ambasadorkou za netradiční rodiny. Svým případem upozorňuje na to, že rodiny nemusí být tak kompletně biologické a matka nemusí nosit své milované dítě devět měsíců pod srdcem, stačí, když ho nosí v srdci.

O NETRADIČNÍCH RODINÁCH, DO KTERÝCH PATŘÍ I LUCY LIU, SE DOČTETA NA PRIMA LOVE

Kromě rodičovské role se Lucy Liu chopila už poněkolikáté i role režisérské. Samozřejmě, že se během roku 2018 znovu objeví jako režisérka několika dílů seriálu Sherlocka Holmese, kde režírovala nejen skvělého Johnny Lee Millera, ale i sama sebe!

Smrt nejdražšího

10. listopadu Lucy Liu oznámila na svých sociálních sítích, že její nejdražší rodič odešel. Na svůj Instagram vyvěsila i jeho fotku z mládí. Její tatínek patřil společně se svou ženou mezi čínské imigranty. Lucy Liu už se narodila v Americe a vyrůstala v nejchudších poměrech v Bronxu. Jak se nedávno zmínila, herectví nepředstavovalo pro její rodiče vůbec žádnou šanci obživy, proto Lucy Liu zpočátku příliš nepodporovali. Jejich přístup se ale změnil během prvních úspěchů.

O SMRTI RODIČE LUCY LIU SE VÍCE MŮŽETE DOZVĚDĚT TADY

O tom, jakým způsobem se Lucy Liu smiřuje se smrtí svého otce, zatím ještě herečka nemluví. Dejme jí čas a přejme jí lepší rok 2018.

Sledujte Sherlocka Holmese každou středu na Prima LOVE.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.