Rok 2017 s herečkami z Rizzoli a Isles byl barevný, podívejte se na něj!

Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně VI (9) - upoutávka

Letošní rok představoval pro obě hlavní hvězdy po dlouhých letech natáčení seriálu Rizzoli a Isles rok odpočinkový. Co se v něm herečce Sashe Alexander a Angie Harmon dělo? Podívejte se s námi, jaký byl jejich rok!

Co uvidíte na Prima Love už tento čtvrtek?

Student, který byl nalezen mrtvý pod strmou skálou, si přivydělával v internetové aplikaci „Perfektní přítel“. Má jeho smrt něco společného s jednou ze zákaznic této seznamky?

Jak se bude případ dále vyvíjet uvidíte samozřejmě už ve čtvrtek ve 20.15 na Prima LOVE.

Rok 2017 ve stylu zařizování nového domu

Být několik let v zápřahu v rámci natáčení seriálu a zároveň být matkou, která se po rozvodu snaží být tím nejdokonalejším rodičem pod sluncem, který zároveň pracuje x set kilometrů daleko od svých dětí - to byl úděl představitelky Jane Rizzoli. Až v roce 2017 si Angie Harmon, herečka a bývalá topmodelka, konečně oddechla a začala mít čas i na to. si nově zařídit svůj dům v Jižní Karolíně, ve kterém vychovává tři dcery. Často si na svém instagramovém profilu stěžuje, že její dcery rostou jako z vody, na druhou stranu si svou holčičí jízdu nemůže vynachválit.

A kromě toho ji určitá finanční nezávislost po natočení úspěšného krimi zpříjemńuje život třeba tak, že si nově zařizuje celý dům. A rozhodně u designu nového domova nebývá konzervativní.

Podívejte se na nové zařizování nového domu Angie Harmon tady

Oslava lásky

Kolegyně Angie Harmon, Sasha Alexander, po Rizzoli a Isles volně pokračuje ve vedlejší roli sexy profesorky v úspěšném seriálu Shameless. V rodinném životě se jí daří o něco lépe než její bývalé herecké kolegyni. Sasha totiž v srpnu oslavila deset let manželství se svým milovaným chotěm, který je mimohodem synem jedné z nejkrásnějších žen na světě.

Sasha Alexander má dvě děti s mužem, jenž nosí přijmení Ponti, ale jeho matkou není nikdo jiný něž italská herečka Sofie Lorenová. Sasha prozradila, že Sofie je bezvadnou tchýní a má s ní výborný vztah. Ten však nezaručuje dostatečná vzdálenost, i když je pravdou, že Sasha s rodinou žije převážně v Americe, ale její rodina navštěvuje během hereckých prázdnin pravidelně Evropu. Rodná Itálie jejího manžela je samozřejmostí.

JAKÁ JE SLAVNÁ TCHÝNĚ SOFIE LOREN?

Sledujte Rizzoli a Isles každý čtvrtek ve 20.15 na Prima LOVE.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 5. 2024

Jste vstřícní, Berani, ale ve vztazích si často pletete pomáhání s výchovou. Máte tendenci se hodně obětovat. Dnes se možná naučíte říkat ne, když budete mít pocit, že váš partner překročil hranice toho, co mu můžete dát. Pokud to uděláte, možná znovu objevíte něco podstatného, co jste možná cestou ztratili – své ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.