Roman Ondráček se v pořadu Kdo je kdo? bude těšit na Velikonoce!

"Někdy se necháš ale pěkně dlouho přemlouvat, " radí Bobovi Kleplovi Martin Zounar v soutěžním pořadu Kdo je kdo? Pořad můžete sledovat každý čtvrtek ve 21. 35 na Primě po Svatbách v Benátkách. Bude veselo!

Mezi šestici slavných soutěžících patří dvojice moderátorů Těžkej Pokondr, hvězda Svateb v Benátkách Alice Bendová a stejně tak i Bob Klepl. Konkurence Alice Bendové je druhá hlava soutěžících, kterou není nikdo jiný než herečka Dana Morávková, po jejím pravém boku sedí herec a bavič Martin Zounar. A všechny tyto celebrity, které znáte, se dnes pěkně zapotí.

Petr Vondráček jim totiž s hádáním zahřeje pořádně mozkové závity. Dana Morávková se pobaví nad tím, když má uhádnout jednoho z našich nejlepších baletních tanečníků - Vlastimila Harapese. "Snadno se vytočíš," radí ji Bob Klepl. A Dana Morávková přitákává.

Roman se těší na Velikonoce!

Roman Ondráček má ovšem daleko horší roli. Dostal k hádání jednu z nejhorších historických postav vůbec. "Spolehlivost není tvojí životní prioritou, " komentuje jeho postavu kolega z Těžkého Pokondru. Ten sám má jednu velice zábavnou postavu k hádání. Jeho "proutník" rozesmál většinu publika a zlí jazykové dodávají: "bejvávalo."

Alice Bendová jako uragán a Bob Klepl je uragán

"Stěhování ti nedělá žádné problémy," radí Alici Bendové soupeři, protože Alice Bendová dostala za úkol uhádnout vichřici. A Bob Klepl? Ten byl se svým hádáním vysloveně vrchol večera. Jeho "orgasmus" pobavil všechny!

Podívejte se na Primu dnes večer ve 21. 35 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.