Seriály a filmy

29. července 2017 22:00

Petra Kloidová

Romance naopak. To je nedělní Láska na konci světa

Láska na konci světa - upoutávka

Během nedělního večera uvidíte romantický snímek Láska na konci světa. A tentokrát půjde o romanticky kruté Irsko a ženu, jež se bude zpočátku vydávat za někoho úplně jiného. Jak to sexy spisovatel přijme?

Na co se můžete v neděli na Prima LOVE těšit?

Během nedělního večera uvidíte německý snímek Láska na konci světa. Těšte se na příběh, který je tak trochu nezvyklý, ale samozřejmě plný lásky.

Málokdy se ve filmu stane, aby žena dobývala muže a přicházela se s ním seznámit jen kvůli užitku. Většinou mají takové role ušité na tělo muži. Přicházejí se lží, aby odcházeli s osvícením. O čem německý romantický film tedy je?

Tajná psychoterapeutka u zlomeného spisovatele

Úspěšný spisovatel, výstřední Robert Seefeld, se stáhl do irské vesnice, úplně přestal psát a neposkytuje žádné informace. Vydavatelství už s ním ztrácí trpělivost, tlačí je čas, a tak jeden ze zaměstnanců vyšle za Robertem do Irska svou sestru Carolin. Carolin je psychoterapeutka a má zjistit, jak je Robert daleko se psaním, a pokud možno jej přesvědčit, ať se posadí k psacímu stroji. Ale vše musí udělat naprosto tajně, aby se nikdo nedozvěděl, že ji posílá vydavatelství...

Carolin se zprvu nechce, ale nakonec se do Irska vydá. Ubytuje se v místním hostinci a zjistí, že Robert bydlí v majáku. Carolin se nepříliš přesvědčivě vydává za ornitoložku. Robert je zprvu velmi nepřístupný, ale po čase jí dovolí, že může z jeho majáku pozorovat ptáky. Robert zanedlouho začne tát a svěří se Carolin, že tragicky přišel o ženu, kterou miloval. Přejelo ji auto poté, co se pohádali.

Osvícení zatvrzelého muže

Robert si při jednom společném výletě za pozorováním hnízdiště rybáka uvědomí, že jeho žena je pryč a že Carolin miluje. A ona jeho taky. Když však vyplyne na povrch, kdo Carolin opravdu je a proč přijela, řekne jí, že ji už nechce nikdy vidět. Zlomená Carolin odjíždí domů a Robert ukončí spolupráci s nakladatelstvím. Nedokáže však na Carolin přestat myslet. Aby zapudil zlé myšlenky, začne zase psát. Pak učiní velké rozhodnutí...

Podívejte se na romantickou podívanou na Prima LOVE tuto neděli ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.