Romantické léto s německou spisovatelkou Inge Lindström na LOVE pokračuje

Od pondělí do pátku můžete sledovat další a další romantické snímky z pera německé spisovatelky, která se zaměřuje na příběhy silných žen, jež mají nelehký osud.

Prima LOVE se i během tohoto srpnové víkendu drží romantiky, kterou poznáte vždy po 20. hodině večerní. Matkou všech příběhů je tentokrát německá spisovatelka Inga Lindström.

Jaké příběhy vás čekají od pondělí do pátku?

Inga Lindström: Ten pravý

Luisin manžel odjel do Argentiny a s návratem k rodině nespěchá. Luisa se mezitím seznámí se sympatickým spisovatelem Benem, se kterým si ihned padnou do oka. Má však strach rozbít rodinu. Který z nich je pro ni ten pravý?

Pondělní večer bude ve znamení hledání Toho pravého na Prima LOVE.

Inga Lindström: Čas na lásku

Emilie se po studiu vrací do malého městečka k otci, který stále čeká na manželku, jež byla na palubě pohřešovaného letadla. Emilie mu chce pomoci znovu začít žít. Sama přitom potká pohledného Viktora, který o ni jeví zájem...

Čas na lásku uvidíte v úterý ve 20.00 na Prima LOVE.

Inga Lindström: Smím prosit?

Eva žije se svou dcerou a matkou, která vlastní taneční školu. Když se matka zraní, dozví se Eva, že musejí byt i taneční školu opustit, protože jim nepatří. Eva dá navíc výpověď v práci a jedinou světlou stránkou je, že se seznámí se...

Smím prosit? je romantický snímek naplánovaný na Prima LOVE ve středu po 20.00.

Inga Lindström: Kuchařka lásky

Jula miluje vaření, pořádá kuchařské kurzy a dává recepty na svůj úspěšný blog. Její přítel Ole žije v New Yorku a dohodí jí tam práci šéfkuchařky. Julina matka si však přeje, aby zůstala a přijala nabídku vaření v televizi.

Kuchařku lásky můžete sledovat už ve čtvrtek ve 20.00 na LOVE.

Inga Lindström: Hry lásky v Samlundu

Rozvedená spisovatelka Sylvie se při stěhování do rodného města na trajektu na první pohled zamiluje do úžasného chlapa. Její štěstí však kalí to, že jí muže z trajektu představí její sestra jako svou životní lásku…

Hry lásky uvidíte v pátek po 20. hodině na Prima LOVE.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.