Romantický říjen dokreslí večerní zamilované příběhy na LOVE

Láska je vždy na prvním místě, a proto na Prima LOVE můžete čekat během hlavního vysílacího času hlavně romantické snímky. Ani tento týden nebude výjimkou, pokračujeme totiž s Příběhy o lásce. Ty můžete na LOVE vidět každý den ve 20.00 od pondělí do pátku.

Příběhy o lásce na Prima LOVE mají u diváků a hlavně divaček velký úspěch. Tentokrát uvidíte několik zajímavých příběhů z krásné přírody, kde se může stát i takový zázrak, jako je láska.

Příběhy o lásce: Cesta za štěstím

Poté, co je obviněna ze zanedbání lékařské péče, odjede Bettina žít poklidný život do hor. Tam si při záchraně moldavských sourozenců před deportací získá její přízeň na první pohled nesympatický Max. Láska na sebe nedá dlouho čekat, ale vše se zkomplikuje.

Cestu za štěstím uvidíte už v pondělí ve 20.00 na LOVE.

Láska, děti a velké srdce

Antonie pracuje jako porodní asistentka v Berlíně a již sedm let žije se Steffenem. Jednoho dne jí však dojde trpělivost s jeho nevěrami a přijme práci na klinice v bavorském Aufenbergu, kde získává nové přátele i lásku…

Sledujte romantický snímek během úterního večera na Prima LOVE po 20. hodině.

Láska, děti a velké srdce: Slib

Thomas a Antonia plánují přestavbu porodnice na soukromé klinice, kde oba pracují, ale bohužel jde finanční situace proti nim. Thomas musí něco vymyslet, jinak bude porodnice uzavřena…

Pokračování romantického příběhu uvidíte další den, tedy ve středu, ve 20.00 na Prima LOVE.

Láska, děti a velké srdce: Nové cesty

Antonia a Thomas chystají zpečetit svou lásku svatbou. Přijíždí Thomasova matka, která se do všeho plete. Ze svatby málem sejde, protože Thomas se urazí. Antonia mu neřekla o tom, že dostala nabídku na práci v Africe…

Nové cesty uvidíte ve čtvrtek ve 20.00 na LOVE.

Láska, děti a kouzlo Afriky

Thomas a Antonie vyrazili na svatební cestu, která končila v Namibii, kde bude Antonie tři měsíce učit na místní škole Lékařů bez hranic. Bude se pak ale chtít vůbec vrátit do Německa…?

Podívejte se s námi do Afriky prostřednictvím romantického snímku, který můžete sledovat na Prima LOVE v pátek po 20. hodině.

Sdílejte článek
Štítky Prima Love

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.