Romantika a Gilmorova děvčata rozsvítí podzimní týden na Prima LOVE

Co uvidíte tento týden na Prima LOVE? Kromě velké premiéry seriálu Gilmorova děvčata, která nás čeká v úterý v 18.10, pro vás máme romantické filmy od pondělí do pátku po 20. hodině.

I v pondělí se můžete těšit na příběhy spisovatelky romantických snímků Emilie Richards a Katie Fforde.

Kromě toho se můžete už od úterý těšit na televizní fenomén Gilmorova děvčata. Matka s dcerou, které mluví rychleji než kterýkoliv komentátor sportovních událostí, prožívají svoje životy v malebném městečku Stars Hollow.

VÍCE O GILMOROVÝCH DĚVČATECH TADY

14 VĚCÍ O GILMORKÁCH, KTERÉ NA 100% VÍTE, ALE RÁDI SI JE PŘIPOMENETE

Jana a dobrodruh: Návrat do Afriky

Na africkou kliniku přijíždí nová šéfová, Jana Vollendorfová. Ještě se ani nestačí rozkoukat a už musí řešit závažný problém s jedovatou vodou. Voda byla otrávena úmyslně, a to kvůli obchodním plánům majitele blízkého zlatého dolu.

Návrat do Afriky uvidíte už v pondělí ve 20.00 na LOVE.

Jana a dobrodruh: Osamělé rozhodnutí

Doktorka Jana musí v daleké Africe řešit případ infekce virem, který způsobuje hemoragickou horečku. Problém je v tom, že domorodý kmen, ve kterém se infekce vyskytla, o žádnou pomoc nestojí a Jana svým konáním ohrozí celou kliniku…

Pokračování příběhu Jany uvidíte v úterý večer po 20. hodině na LOVE.

Katie Fforde: Slavnostní okamžik

Grace právě prožívá krach manželství a musí se vyrovnat s finančními problémy a s tím, že se její muž stěhuje k mladší milence. Naštěstí potkává mladou těhotnou umělkyni Ellie, která jí pomůže, aby našla toho pravého muže a dala si život zase do pořádku...

Slavnostní okamžik uvidíte během středečního večera na LOVE.

Katie Fforde: Harrietin sen

Když se svobodná matka Harriet dozví, že rodiče bez jejího vědomí poslali syna do internátní školy, začne bojovat o jeho svěření do péče. K tomu se ale potřebuje vymanit z jejich vlivu a postavit se na vlastní nohy.

Příběhy od spisovatelky Katie Fforde máte možnost vidět ve čtvrtek na Prima LOVE.

Katie Fforde: Druhá šance

Nel Innesová, která strávila poslední rok léčbou rakoviny, se po uzdravení vrací do rodinné restaurace, ale brzy zjistí, že ji manžel už dlouho podvádí s cukrářkou Melissou. Odjede tedy pryč za otcem na jeho vinici, ten jí ale oznámí, že chce...

Druhou šanci uvidíte na Prima LOVE v pátek večer po 20. hodině na Prima LOVE.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 6. 2023

Berani, kdybyste měli ve firmě na starosti personální oddělení, začali byste dnes kompletně měnit náborový proces. Zaměřili byste se spíše na lidský faktor než na diplomy a ocenění, kterými lidé mávají na důkaz svých schopností. Důvěra v lidi v kombinaci s důvěrou ve vlastní instinkty by se vám mohla vyplatit více, než si dokážete představit.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.