Romantika na Prima LOVE s Rosamunde Pilcher: Jak vypadá muž vašich snů?

Od pondělí do pátku uvidíte další příběhy Rosamunde Pilcher. Romantická tečka za každým pracovním dnem vám dodá relax, který potřebujete. Co za příběhy uvidíte?

Každý týden můžete sledovat romantické příběhy od německé společnosti, která se zfilmováváním romancí z pera Rosamunde Pilcher věnuje už několik let. Tento týden vás čekají opravdové perly, které si nemůžete nechat ujít.

Přečtěte si základní kostru příběhu u každého filmu a vyberte si, který snímek si nenecháte během pracovního týdne ujít.

1) Rosamunde Pilcher: Můž mých snů

V pondělí uvidíte příběh, který musí zajímat každou ženu. Sandra přijíždí na oslavu otcových narozenin nejen se snoubencem, ale také se zprávou, která otce moc nepotěší: nestudovala ekonomii, jak si to přál, aby mohla převzít firmu, nýbrž medicínu.

2) Rosamunde Pilcher: Srdce ve větru

V úterý se podíváte na těžko uchopitelné emoce. Krásná Sophie si má brát movitého lorda, když se nečekaně po letech setkává s jeho bratrancem. Sophie si uvědomí, že bez své dávné lásky nedokáže být nikdy šťastná.

3) Rosamunde Pilcher: Melodie lásky

Nina přijíždí do hotelu, který zdědila po své tetě. Seznamuje se zde s vdovcem Francisem, který pěstuje a prodává květiny, a s jeho hudebně nadanou dcerou Isabellou. Dívku však srazí auto a ta následkem krvácení do mozku ohluchne...

4) Rosamunde Pilcher: Šípy lásky

Seržantka Becky odjíždí na dovolenou za rodiči do Cornwallu. Netuší, že konečně pozná svého vlastního otce a najde i svého budoucího životního partnera.

5) Rosamunde Pilcher: Vítězství lásky

Emma se dozví, že je těhotná, ačkoliv je sama překvapená, na děťátko se těší. Její přítel už takovou radost nemá. Emma se rozhodne odjet za rodiči a uspořádat si své mšlenky v hlavě, když náhle potká muže, který ji očaruje.

Sledujte příběhy Rosamunde Pilcher každý pracovní den od 20.00 na Prima LOVE.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 5. 2024

Kdyby byl každý den jako dnes, život by byl ráj, Berani. Je to pro vás potenciálně nádherné období. Možná najdete odpovědi na problémy, které vás trápí už několik týdnů. Při všech rozhovorech mějte uši otevřené. Mohli byste narazit na dílo, na které jste dlouho čekali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.