Romský teenager ze Slovenska rozplakal i Davida Gránského. Zpívá božsky, ale osud je nevyhnutelný

Někteří soutěžící se v televizi před porotou Česko Slovensko má talent snaží hrát na city. To není případ čtrnáctiletého chlapce ze Slovenska se smutnýma očima. Jeho osud z něj porota musela doslova vypáčit. Jeho píseň o smrti matky rozplakala všechny v sále. Podívejte se na ukázku.

Podívejte se na pěvecké vystoupení mladého chlapce, který už teď nemá lehký život. Zatímco jeho matka zemřela, ani jeho zbylá rodina se netěší velkému zdraví. Mladík žije v neutěšené situaci, kde je světlo naděje možná jen prosebným přáním.

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT SLEDUJTE ONLINE

Podívejte se na ukázku z pátečního dílu. Česko Slovensko má talent můžete sledovat na Primě v pátek ve 20.15:

Co uvidíte v Česko Slovensko má talent dál? Dostane vás silák, který umí drtit kameny holou rukou se syrovým vajíčkem v ruce.

Ani o rap není v aktuální řadě nouze, ale tentokrát to bude spíše stand up comedy. Nesmí chybět kouzelník, ale jak Jaro říká: „Mně nevadí dobří kouzelníci, ale jen ti špatní.“ Samozřejmě se také bude hodně zpívat. A opět se objeví něco, co tu ještě nebylo – švédská jeptiška, která umí žonglovat pingpongovými míčky pusou a nejen to. Zvládne s nimi hrát na xylofon pusou i vagínou.

Ani s tancem to tentokrát nebude žádná sláva – zvlášť když jsou tanečníci dost naštvaní. Které vystoupení zase rozehřeje dámskou část poroty? No jasně, budou to polonazí parkuristé, kteří do přímé interakce zapojí i Dianu Mórovou. Talentový večírek bude plný zpěvu, tance, repíkování a vtipných výstupů, ale i silných příběhů. 14letý Kristián přišel o mámu a táta s bratrem jsou vážně nemocní, přesto bojuje s osudem zpěvem. Jak se mu to daří, posuďte sami.

Sledujte každý pátek Česko Slovensko má talent na Primě ve 20.15. Všechny díly najdete také online.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.