Rosamunde Pilcher: Láska ve hře: Poznejte 5 sexy filmových milionářů

V úterý vás čeká další příběh z dílny Rosamunde Pilcher. Další snímek se jmenuje Láska ve hře. Milionář z Nového Zélandu se přestěhuje do Anglie, kde se chce léčit. Jeho přítelkyně ale vytváří jednu negativní situaci za druhou. Je čas na pravou lásku? Podívejte se s námi na 5 sexy filmových milionářů.

Rosamunde Pilcher: Láska ve hře

Milionář z Nového Zélandu si po prodělaném infarktu pronajme zámek na anglickém venkově, kde se chce zotavit. Jeho přítelkyně zde začne splétat klubko intrik, v němž rozpoznat pravou lásku nebude zrovna jednoduché…

Romantický snímek uvidíte ve 20.00 na Prima LOVE.

1) Richard Gere v Pretty Woman

Vivian šlape chodník a sní o princi na bílém koni. Jednoho večera se náhodnou seznámí s krásným, osamělým a trochu tajemným milionářem Edwardem Lewisem. Okouzlující Richard Gere za Vivian hodlá utratit nechutné množství peněz a možná začne věřit i na lásku...

2) Jamie Dornan jako Christan Grey v 50 odstínech šedi

V sedmadvaceti letech shromáždil obrovské bohatství. To pravé mu ale stále schází do chvíle, kdy potká nesebevědomou a nezkušenou studentku Anastasii, která má být pro něj jen sexuální hračkou. Osud ale překvapí i sebevědomého a necitlivého Christiana.

50 MYŠLENEK BĚHEM SLEDOVÁNÍ 50 ODSTÍNŮ ŠEDI

3) Leonardo DiCaprio v roli Gatsbyho z dvacátých let

Velký Gatsby je osamělý milionář pořádající opulentní večírky. Za vším pozlátkem je ale nedostatetek lásky a neschopnost milovat. Snímek měl v roce 2013 premiéru v hlavní roli s okouzlujícím Leonardem DiCapriem, jednalo se ale už o druhé zpracování knihy F. Scotta Fitzgeralda. První film na stejnojmennou předlohu vznikl už v roce 1974, v něm si zahrál hlavní roli Robert Redford.

4) Sam Claffin na vozíčku ve snímku Než jsem tě poznala

Will po dopravní nehodě ztratil chuť do života. Ví, čím byl kdysi, a všechno se mu nyní zdá nepodstatné a také přesně ví, jak s tím skoncovat. Zato neví, že Lou mu vtrhne do života jako náhlá bouře. A ani jeden z nich neví, že jeden druhého navzájem navždy změní...

5) Vlk z Wall Street a nenasytný Leonardo DiCaprio

Příběh o milionáři, který ovládl Divoký západ, tedy Wall Street jako kdysi býval: plný zábavy, drog a nespoutaného sexu. Každou velkou párty ale střídá odpovídající kocovina a ta je k Leonardovi DiCapriovi krutá stejně tak, jako on byl k minulosti.

VLK Z WALL STREET UMÍ ŘÁDIT. VÍCE TADY

Sledujte příběhy Rosamunde Pilcher na Prima LOVE od pondělí do pátku ve 20.00!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.