Rosamunde Pilcher: Otázka cti aneb nálož romantiky ve čtvrtek na Primě

Romantický příběh s až "shakespearovskou" zápletkou, tentokrát ovšem z pera neměcké královny romantiky Rosamundu Pilcherové Otázka cti vysílá Prima ve čtvrtek od 20.15. Těšit se můžete boj dvou nesmiřitelných rodin, které ani láska nedokáže spojit... Nebo ano?

Mladí námořníci se vracejí po několikatýdenní cestě zpět domů. Mezi nimi i dva důstojníci Rupert Pendoran a Bill Graves. Na Billa čeká Diana Vermontsleyová, aby mu oznámila, že s ním čeká dítě. Bill se s ní však střetnou nechce, a proto požádá přítele Ruperta, aby ji nějak zabavil.

Pro Ruperta není Diana neznámou tváří, v minulosti chodil s její sestrou Aliciou. I přesto, že jsou rody Pendoranů a Vermonstleyů znepřátelené již od 16. století, Rupert, Diana a dokonce a ani Alicie žádnou zášť necítí. V tom vynikají spíše jejich otcové.

Alicia dokonce s tím svým nemluví, protože ji již před lety vyhnal z rodinného domů kvůli těhotenství – zkuste hádat, s kým! No ano, právě s nenáviděným Rupertem Pendoranem. Ten se ovšem o jejím těhotenství nikdy nedozvěděl. Alicie se kvůli svému studiu na veterinářku rozhodla pro interrupci.

Mezi nimi dvěma již pro lásku není proto moc prostoru. Avšak mezi těhotnou Dianou, jíž otec jejího dítěte Bill odmítl, a Rupertem začíná vznikat křehké pouto.

Dokáží se ti dva postavit nesmyslným rodinným šarvátkám a bojovat za svoji lásku? Dívejte se ve čtvrtek od 20.15 na romantický německý snímek Rosamunde Pilcher: Otázka cti.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.