Rosamunde Pilcher vyšle na stopu zločinu falešnou jeptišku

Další úspěšný příběh Rosamunde Pilcher pokračuje tento pátek. Detektivní příběh se odehrává v klášteře, ale to neznamená, že i v něm se nemůže odehrát velká láska.

Mladá policistka Sabrina se v přestrojení za jeptišku vydává do kláštera, aby své tetě pomohla rozplést záhadu podivných incidentů, ke kterým tam dochází. Klášter byl, je a bude vždy jedním z magických míst. Za zdmi, kam vidí málokdo, se odehrává spousta divných věcí. Překvapivě tu Sabrina potkává sympatického architekta, který hledá svou biologickou matku…

Romance je pro autorku Rosamunde Pilcher naprosto zásadním prvkem v každé její knize. Jenže téma sexu u ní najdete pomálu. „Na světě jsou dvě úžasné věci – sex a peníze. Ale od momentu, kdy o nich začnete mluvit, se stávají nudnými.“ říká Pilcher...

Jenže lásky a šťastných konců v dnešní době není nikdy dost. To uvidíte v neotřelém snímku Rosamunde Pilcher: Falešná jeptiška v pátek 20.15.

A co budeme dávat příští pátek?

Ani další pátek 29. 3. ve 20.15 vás neochudíme o romantický film ze spisovatelské dílny Rosamundy Pilcher. Tentokrát se její hlavní hrdinka bude zamýšlet nad tím, jestli není ten pravý čas na nový začátek. A jak víme, na nový začátek člověk potřebuje spoustu odvahy. Rosamunda Pilcher: Nový začátek je film,který vám ukáže, že mít všechno, neznamená být šťastná. A cesta za štestím je možná i cíl...

Ještě před tím si ale v pondělí 25. 3. můžete užít Film Rosamunda Pilcher: Rozervaná srdce v 15.50 na Prima Family. Autorka Pilcher ukazuje, že honba za kariérou a život ve městě, nemusí být vždy tou pravou volou. Venkov přináší klid, ale někdy i lásku.

Hned v úterý, vám ale Rosamund Pilcher dokáže, že i na venkově se můžou dít velké boje. Film Čas poznání promlouvá o rodinných neshodách o venkovské usedlosti. To, že se Pilcher nebojí jako báječná spisovatelka žádných témat, uvidíte na Prima Family.

Rosamunda Pilcher? Autorka stvořená pro Prima love

Pokud milujete díla Rosamundy Pilcher, Prima love její zfilmované příběhy dává každý všední den od 9.00.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.