Seriály a filmy

6. listopadu 2018 09:50

Rozbory potvrdily, že Mac Miller zemřel na předávkování

Média už na začátku září spekulovala, že šestadvacetiletý rapper Mac Miller zemřel na předávkování narkotiky. Teď se domněnky potvrdily. Úřad losangeleského koronera zveřejnil v pondělí 5. listopadu protokol, dle kterého multiinstrumentalista skonal na kombinaci alkoholu a silných drog.

Světový rapper Mac Miller a různožánrový hudebník Mac Miller byl 7. září nalezen ve svém domě mrtvý. Americká média začala okamžitě spekulovat, že skonal na předávkování drogami. A toxikologické testy nyní tyto předpoklady potvrdily. Muzikant měl v těle kokain a syntetický opioid fentanyl, který je prý mnohonásobně silnější než morfin.

Hudební svět zůstal v slzách. Rapper, producent a znalý muzikant milující jazz vlastním jménem Malcolm James McCormick měl problémy s drogovou závislostí již dlouhá léta, i přesto tvořil fenomenální hudební díla, která se zamlouvala dokonce i rappovému králi Eminemovi. I když se ve svém posledním albu Swimming rappové klasice vzdaluje, není to vůbec na škodu a jazzové prvky celou koncepci desky jen vyzdvihují.

Co se české hudební scény týče, Mac Miller byl velkým vzorem pro rappera Paulieho Garanda z hudebního labelu Ty Nikdy. Ten se už od dob svého projektu BPM (Básníci před mikrofonem) netajil tím, že Mac je pro něj ten největší vzor a on sám se žánrově řadí právě k Millerově tvorbě. Všechny Paulieho počiny jsou osobité, kombinují v sobě žánrovou různorodost a mnoholičnou atmosféru. A má rád jak odlehčená témata, tak i ta vážnější. Ovšem, posuďte jeho tvorbu sami.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 2. 2024

Prosperita je za rohem, Berani, pokud už tu není. Veškeré vaše úsilí se brzy vyplatí, a to ve velkém. Může se stát, že v práci bude přijat velký návrh, nebo možná rukopis, který jste napsali, vám zajistí nakladatele. Váš vrozený talent a štěstí se spojí a přinesou vám úžasné věci. Užijte si tuto vítanou změnu událostí!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.