Rozhovor s Vojtou Kotkem o roli nesnesitelného génia v novém seriálu Einstein

Vojtěch Kotek v hlavní roli nového seriálu Einstein – Případy nesnesitelného génia. Již od neděle 4. října 20.00 na iPrima.cz se v exkluzivní ON-LINE premiéře představí jako génius, kterého mají policisté sice plné zuby, ale díky jeho zevnějšku ho zejména ženy plné zuby nikdy mít nebudou. Filip Koenig v podání Vojty Kotka je zkrátka charakter, jenž se jen tak nevidí.

Představujeme vám nový osmidílný seriál, kterému nechybí napětí, akce, záporáci, ale i perfektní dávka humoru a skvělí herci. Einstein – Případy nesnesitelného génia, v němž se těšit například na Vojtu Kotka, Aničku Polívkovou, Pavla Zedníčka nebo Veroniku Freimanovou.

EXTRA PREMIÉRA: Seriál Einstein – Případy nesnesitelného génia můžete celý sledovat on-line od neděle 4. října 20.00 na iPrima.cz. První díl zdarma a bez reklam!

Vojtěch Kotek jako prapravnuk Alberta Einsteina

Filip Koenig je nejmladším profesorem, který kdy vůbec přednášel teorii fyziky na univerzitě. Jedná se údajně o prapravnuka Alberta Einsteina, který podle skutečných událostí v letech 1911–1912 učil na pražské německé univerzitě. Jeho pobyt dal vzniknout spekulacím, že by údajně mohli po světě (nebo i po Praze) chodit jeho potomci s českými kořeny. Právě toto téma stálo u zrodu nového seriálu, ve kterém Vojta Kotek ztvárnil hlavní roli.

Na to, jak si Vojta Kotek roli sexy génia Vojta užíval, se podívejte v exkluzivním rozhovoru:

„Každý herec, který hraje roli, kde se něco trochu děje a je tam akce, si chce většinu zvládnout sám bez kaskadéra. Tady se to opravdu podařilo, režisér Vojta Moravec byl odvážný. Je tam nějaké skákání z výšek, já na to trochu trénoval a jsem moc rád, že jsem to pak mohl opravdu udělat. V produkci mi to nakonec dovolili, nikdy nevíte, co se může stát. Když se herec zraní, tak musíte přerušit celé natáčení. Já jsem se na každý natáčecí den těšil, potom se mi dost těžko z role odcházelo. Byl jsem normálně sexy, namyšlený a arogantní i dál v civilu,“ popisuje Vojta své pocity.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 4. 2024

Berani, spojte se dnes se svou vlastní hodnotou a řekněte nahlas: Jsem úžasný! Jste dobří v tom, že dokážete rozšířit své srdce pro druhé a pomoci jim s jejich problémy. Nyní si vezměte trochu této lásky a péče a zaměřte ji na sebe. Problémy týkající se lásky a romantiky jsou na prvním místě. Měli byste si udělat čas na zhodnocení toho, kde se v této fázi nacházíte, a vyživovat tuto část své bytosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.