Seriály a filmy

9. července 2015 19:00

Gabriela Gabrielová

Rozruch na letišti v režii Ivy Kubelkové a další Překvápka. Dívejte se v pátek!

Iva Kubelková málem způsobila kolaps několika cestujících na letišti, Martin Kraus donutil pár lidí, aby skákalo, jak on píská. Richard Nedvěd možná doživotně někomu znechutil párek v rohlíku. A co dělala Simona Babčáková? Dívejte se na další díl zábavného pořadu Překvápko! v 20.15 v pátek na Primě.

Moderátor a kouzelník Richard Nedvěd prodával párky v rohlíku. Hladové kolemjdoucí zlobil například tím, že jim vnucoval párek příliš malý. Jejich žaludek zkoušel ve chvíli, kdy se ne úplně šikovně vysmrkal do kapesníku nebo když se „jako“ řízl do prstu. Při těchto fíglech samozřejmě používal různá kouzla, kterými je známý. „Protože jsem prodával na poměrně rušném místě, čekal jsem, že tam bude velká fronta a já budu trpělivost lidí napínat tím, že budu zdržovat, ale překvápko pro mě bylo, že chodilo lidí poměrně málo,“ říkal Richard.

Moderátorka a herečka Iva Kubelková se proměnila v pracovnici u odbavovací přepážky na letišti a byla natolik věrohodná, že cestující dokázala neuvěřitelně zblbnout. „Pořady, v nichž se nachytávají lidi, nemám úplně ráda, ale po deseti minutách mě má nová role začala tak bavit, že bych za přepážkou strávila klidně i další dvě hodiny. Svého času jsem létala hodně, obzvlášť pracovně, pak jsem měla k létání už docela nechuť. Vlakem jezdím ráda na delší trasy, třeba do Ostravy nebo ještě dál, vlak je v takové situaci mnohem pohodlnější než auto. Nejčastěji mě překvapují mé děti, každý jejich pokrok je pro mě krásné a milé překvapení. Než na mě někdo vymyslí nějaký fórek, většinou ho předběhnu. Nejvíc žertíků si užiju, když moderuju s Richardem Nedvědem. Ale už jsem trénovaná a jen tak mu na něco neskočím,“ smála se Iva.

Herec Martin Kraus přiznal, že docela nerad létá a mnohem raději cestuje vlakem, proto si rád vyzkoušel profesi stevarda ve vlaku. „Když jsem viděl výrazy některých cestujících, nebylo mi úplně do smíchu. Ale pak jsem překonal ostych a dokázal pár lidí donutit, aby splnili mé podivné požadavky, kterými jsem je obtěžoval. Jedna paní ale chtěla během jízdy pracovat a my jsme ji tam dost rušili, tak nás pak všechny docela sepsula,“ říkal herec.

Herečka Simona Babčáková zlobila lidi jako kustodka jedné výstavy. „Na výstavy chodím i s dětmi a párkrát jsem potkala paní – většinou důchodového věku – které na nás byly jako kustodky velmi nepříjemné. Chtěla jsem lidi jako hlídačka v galerii podobně peskovat, ale nakonec jsem to nedělala. Překvapilo mě, s jakou ochotou mi lidé vypláceli peníze za nesmyslné věci, které jsem jim tvrdila. Co se týče cestování, nemám fóbii z létání, ale zároveň mě nepohání žádný pud létat do exotických destinací. Miluju Českou republiku a Slovensko, ve kterých je pro mě spousta neobjevených míst, proto nemám potřebu vyrážet do zahraničí,“ říkala herečka.

Kdo z účinkujících bude muset přímo ve studiu splnit ještě speciální úkol? Dívejte se v sobotu 10. prosince na Primu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.