Rusovláska vyšetřuje záhadnou sebevraždu: Julie Lescautová podruhé v nové sérii!

Smrt otce dvou dětí - případ, který se tentokráte pokusí objasnit šarmantní komisařka se svým týmem. A že jde o dokonalou krimi, to vám jistě potvrdí nejeden fanoušek nebo fanynka. Sledujte část nazvanou Ztracení. U nás na Primě v pátek ve 20.15!

Rozvod. Už jen při přečtení toho slova slabší nátury zamrazí. Zvlášť jde-li o rodinu s dětmi. Když dojde k rozvrácení manželství Boninových, milující otec a manžel Marc se rozhodne bojovat o děti způsobem na hraně zákona. Únosem. Ale osud je nemilosrdný. Marc je nalezen zastřelený ve svém autě. Jde o zdánlivě jasnou sebevraždu. Ale kde jsou jeho milované děti? A proč by se vlastně zabíjel, když je tolik miloval?

Vyšetřovací tým v čele s Julií Lescautovou nasazuje všechny své síly. Více než jindy jde o čas – musí nalézt ztracené děti. Indicie vedou do hotelu na kraji lesa. Právě v něm pobýval Marc s dětmi a se svou přítelkyní Mathildou. Kdo je vlastně Mathilda? K překvapení všech se ukáže, že utíká před zákonem. Může mít zájem na zmizení dětí? A kdo sprovodil ze světa Marca? Naděje, že budou děti nalezeny živé a zdravé, se krátí každou hodinou.

Dvojnásobná smrt v rodině herečky

Člověk míní, osud mění. Ani hlavní představitelka seriálu Véronique Genestová nebyla ušetřena fatalitě životního údělu - poprvé už v ranném mládí. Děvčátku bylo teprve 10 let, když ji opustil tatínek. Vážený lékař však neodešel z vlastní vůle. Zcela vysílený zemřel po dlouhé nemoci. Rodina se tak tak vzpamatovala z bolestného údělu, když osud uhodil podruhé. Tentokráte zesnul starší bratr Olivier. Psal se rok 1993 a Véronique bylo 35 let.

Představitelka Juliet se narodila v roce 1958, tedy v době, které dnes říkáme postmoderní a ve které se zrodil nejeden francouzský a nám dobře známý umělecký talent. Ale o tom až příště.

Vy se dívejte v pátek ve 20.15 na Primě na další případ Julie Lescautové!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 9. 2023

Berani, nějaký příjem navíc by vám mohl přinést počítač nebo jiná technologie. Měli byste mít náročný den, ale to, co děláte, vás bude bavit a vyhlídka na peníze navíc vás nadchne. I když o tom teď možná nepřemýšlíte, to, co děláte, by se mohlo rozvinout v lukrativní podnikání, což vás nakonec přivede k otázce, co vlastně chcete v životě dělat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.