Ryan Gosling měl hrát v Gilmorových děvčatech! Jakou roli nedostal?

Gilmorova děvčata můžete sledovat na Prima LOVE každý den. Televizním fenoménem na začátku nového tisíciletí si prošly různé začínající hvězdy. Ryan Gosling ale roli nezískal. Co se stalo?

Gilmorova děvačata spatřila světlo světa 5. října v roce 2000. Poslední epizoda byla odvysílana v roce 2007 15. května. Před dvěma lety se Gilmorova děvačata ale vrátila na televizní obrazovky prostřednictvím čtyř dílů, které poskytují pohled na život Lorelai a Rory po letech.

Seriál zaznamenávající netradiční vztah matky a dcery pomohl některým hercům na výsluní. Takový představitel Jesse, Milo Vintiglemia, je momentálně hvězdou úspěšného amerického seriálu This is us, stejně jako jeho seriálový sok Dean. Toho si zahrál Jared Padalecki, jenž sbírá jeden televizní úspěch za druhým. Podobně úspěšný je i herec charakteru bohatého Logana, Matt Czuchry, kterého můžete na Prima LOVE vidět v jedné z hlavních rolí seriálu Doktoři.

Nemluvě o roli Sookie, jež zpodobnila herečka Mellisa McCarthy, z které se stala komediální herečka, filmová producentka a bojovnice za ženy, které nenosí velikost 36. McCarthy sbírá úspěchy po celém Hollywoodu.

KDO SKLÍZÍ NEJVĚTŠÍ ÚSPĚCH ZE SERIÁLU GILMOROVA DĚVČATA? DVĚ HLAVNÍ POSTAVY TO PŘEKVAPIVĚ NEJSOU

Božský Ryan Gosling roli nedostal

O roli v Gilmorových děvčatech se ucházel i Ryan Gosling, který se může už několik let po právu chlubit titulem jednoho z nejvíc sexy mužů v Hollywoodu. Roli v Gilmorových děvčatech ale nikdy nezískal. Respektive se o jeho pokus zasadila castingová režisérka Gilmorových děvčat. Jami Rudofsky si Ryana Goslinga pamatovala z různých castingů, kam Ryan Gosling po práci číšníka chodíval. Navrhla ho tedy jako herce, který by si mohl zahrát menší roli fotbalového hráče v Gilmorových děvčatech. Konkurz byl ale totální katastrofa a spolupracovnící Jami Rudofsky vůbec nechápali, proč zrovna Ryan Gosling jejich šéfovou tak upoutal.

Je zřejmé, že i Ryan Gosling potřeboval svůj čas...

Vztahy v Gilmorových děvčatech

Jak je tomu někdy zvykem, ačkoliv herci a herečky někdy hrají v televizních seriálech nejlepší přátele, nebo dokonce milence, jejich vztahy nemusí být nejrůžovější. To v nedávné kauze přiznala představitelka Samanthy (Kim Cattrall) ze Sexu ve městě, která prohlásila, že se Sarah Jessicou Parker a ostatními herečkami nikdy nebyly přítelkyně. Dokonce o šikaně se šuškalo na place serálu Castle na zabití, kde měl údajně Nathan Fillion rozplakat Stanu Katic.

V případě Gilmorových děvčat vás ale můžeme uklidnit. Představitelka Lorelai se na dotazy diváků k tomuto tématu vyjadřuje tak, že jsou opravdovými kamarádkami, které se ale nevidí denně (je otázka, zda je to vůbec možné, když obě dvě pracují jako herečky). Podle slov Graham spolu chodí čas od času na oběd či večeři, Alexis Bledel dokonce s Lauren řešila i svatbu se snoubencem Vincentem Kartheiserem.

JSOU PŘEDSTAVITELKY LORELAI A RORY KAMARÁDKAMI I VE SKUTEČNOSTI?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.