Rychle a zběsile: Tokijská jízda vám večer ukáže, jak se driftuje v Japonsku

Aby nemusel do vězení, odjíždí automobilový závodník a výrostek Sean do Japonska. I tam se ale rovnou připlete k ilegálním závodům driftařů. Jak to dopadne, když se ještě k tomu zamiluje do přítelkyně toho nejlepšího z nich, uvidíte ve čtvrtek ve 20.15 na Primě.

Nelegální automobilové závody jsou pro Seana jedinou životní náplní. Nesnáší „obyčejný“ život plný omezujících zákazů a příkazů, sešněrovaný konvencemi. Jeho životní styl mu přináší plno problémů, na ten nejzávažnější si ale zadělá, když se nechá vyprovokovat k automobilovému závodu kapitánem fotbalového družstva Clayem. Soutěžící se o hodně, nejen o čest, ale také krásnou Clayovu přítelkyni.

Závod v rozestavěné čtvrti ale končí nešťastně, když se Clay se Seanem nabourají a podaří se jim tak zdevastovat nejednu stavbu. Na policejní stanici už na Seana, na rozdíl od Claye, který má bohaté rodiče s velkým vlivem, čeká obvinění. A jedinou možností, jak se vyhnout vězení, je pro Seana odletět za svým otcem do Japonska. Což také, byť s nelibostí, učiní.

Pravé peklo ale Seanovi začíná až v zemi vycházejícího slunce – žádná auta, žádné závody a ze školy rovnou domů, zní otcovy požadavky. Jenže co čert nechtěl, ve škole si Sean hned všimne krásné spolužačky Neely, která chodí s frajírkem Takashim DK, jehož „DK“ za jménem znamená „driftů král“. Je tak tedy více než jasné, že pokud bude chtít Sean získat Neelino srdce, za volant bude muset usednout znovu. A udělá tak s radostí…

Co jste možná nevěděli:

  • Film je třetím pokračováním série „Rychle a zběsile“. Na rozdíl od předchozích dílů v něm ale nehraje jejich největší hvězda, nedávno zesnulý Paul Walker, a druhá star, Vin Diesel, se v něm mihne jen na okamžik. Mimochodem, Tokijská jízda je jediným pokračováním Rychle a zběsile, v níž Paula Walkera neuvidíte.
  • Při natáčení filmu bylo zničeno přes 100 automobilů
  • Mitsubishi Evolution 9, které Sean ve filmu řídí, bylo ve skutečnosti Mitsubishi Evolution 8, pouze umně namaskované

Na adrenalinovou podívanou Rychle a zběsile: Tokijská jízda se podívejte ve čtvrtek od 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.