Rychle a zběsile: Tokijská jízda vám večer ukáže, jak se driftuje v Japonsku

Aby nemusel do vězení, odjíždí automobilový závodník a výrostek Sean do Japonska. I tam se ale rovnou připlete k ilegálním závodům driftařů. Jak to dopadne, když se ještě k tomu zamiluje do přítelkyně toho nejlepšího z nich, uvidíte ve čtvrtek ve 20.15 na Primě.

Nelegální automobilové závody jsou pro Seana jedinou životní náplní. Nesnáší „obyčejný“ život plný omezujících zákazů a příkazů, sešněrovaný konvencemi. Jeho životní styl mu přináší plno problémů, na ten nejzávažnější si ale zadělá, když se nechá vyprovokovat k automobilovému závodu kapitánem fotbalového družstva Clayem. Soutěžící se o hodně, nejen o čest, ale také krásnou Clayovu přítelkyni.

Závod v rozestavěné čtvrti ale končí nešťastně, když se Clay se Seanem nabourají a podaří se jim tak zdevastovat nejednu stavbu. Na policejní stanici už na Seana, na rozdíl od Claye, který má bohaté rodiče s velkým vlivem, čeká obvinění. A jedinou možností, jak se vyhnout vězení, je pro Seana odletět za svým otcem do Japonska. Což také, byť s nelibostí, učiní.

Pravé peklo ale Seanovi začíná až v zemi vycházejícího slunce – žádná auta, žádné závody a ze školy rovnou domů, zní otcovy požadavky. Jenže co čert nechtěl, ve škole si Sean hned všimne krásné spolužačky Neely, která chodí s frajírkem Takashim DK, jehož „DK“ za jménem znamená „driftů král“. Je tak tedy více než jasné, že pokud bude chtít Sean získat Neelino srdce, za volant bude muset usednout znovu. A udělá tak s radostí…

Co jste možná nevěděli:

  • Film je třetím pokračováním série „Rychle a zběsile“. Na rozdíl od předchozích dílů v něm ale nehraje jejich největší hvězda, nedávno zesnulý Paul Walker, a druhá star, Vin Diesel, se v něm mihne jen na okamžik. Mimochodem, Tokijská jízda je jediným pokračováním Rychle a zběsile, v níž Paula Walkera neuvidíte.
  • Při natáčení filmu bylo zničeno přes 100 automobilů
  • Mitsubishi Evolution 9, které Sean ve filmu řídí, bylo ve skutečnosti Mitsubishi Evolution 8, pouze umně namaskované

Na adrenalinovou podívanou Rychle a zběsile: Tokijská jízda se podívejte ve čtvrtek od 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.