Seriály a filmy

16. června 2018 20:00

Sandy z Pomády už neví co by! Teď si zahrála se svou dcerou v béčkovém hororu

Herečku Olivii Newton John (69) si fanoušci pamatují primárně ze světového muzikálu Pomáda, kde si zahrála lásku lamače srdcí Johna Travolty. Pro tentokrát si ale střihla roli v laciném hororu po boku své přeplastikované dcery Chloe Lattanzi. Tak tohle jí na úspěchu rozhodně nepřidá...

Na sklonku sedmdesátky se Olivia Newton John rozhodla omládnout za pomoci pátého pokračováí sci-fi hororu Žralokonádo. Poslední dobou se někdejší sex symbol filmových pláten před kamerou neukazoval, a jak se zdá, tak ani tenhle filmový počin jí zářné nabídky nezajistí. Aby toho nebylo málo, tak se Olivia rozhodla natáčet i se svou dcerou Chloe Lattanzi, která i přes svůj relativně mladý věk působí kvůli plastikám jako obstarožní padesátnice.

Není to tak dávno, co Olivia zveřejnila informaci, že opět bojuje s rakovinou prsu. A právě kvůli tomu mnoho pracovních nabídek odmítla. ‚‚Moje máma a nejlepší kamarádka v jedné osobě bude v pořádku. Společně tu zákeřnou mrchu porazíme,‘‘ nechala se slyšet její dcera na sociálních sítích. Žralokonádu ale stihla Olivia natočit ještě před diagnostikovanou nemocí.

Herečka se narodila roku 1948 v britském Cambridge, přesto je australskou zpěvačkou, která je známá i svými filmovými rolemi v hudebních filmech. Její matka Irene Born byla dcerou Maxe Borna, držitele Nobelovy ceny za fyziku, a otec pracoval pro tajnou službu MI5. Je nejmladší ze tří sourozenců a od 5 let vyrůstala v Melbourne, kam se její rodina přestěhovala.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 2. 2024

Berani, dnes si dejte pozor na právníky, bankéře a burzovní makléře. Jeden z nich se vás pravděpodobně pokusí uvést v omyl nepřesnými informacemi. I když je možná v jeho či jejím zájmu, abyste tyto informace brali za bernou minci, rozhodně to není ve vašem zájmu. Udělejte si vlastní průzkum a zjistěte si všechna fakta, než se pustíte do finančních investic, které vám někdo doporučuje.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.