Sasha Alexander z Rizzoli & Isles momentálně mrzne na filmovém festivalu Roberta Redforda

Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně VI (14) - upoutávka

Představitelka Maury Sasha Alexander společně se svým manželem, italským filmovým producentem, vyrazila na Sundance festival do Utahu. Proč?

Co uvidíte ve čtvrtečních Rizzoli & Isles?

Jane se jen těžko vzpamatovává z nedávného únosu doktorky Islesové. Obě přítelkyně začínají pracovat na případu přepadení obchodu s přípravky s příměsí marihuany, kde došlo ke střelbě a úmrtí…

Více uvidíte ve čtvrtek na Prima LOVE ve 20.15 s Rizzoli & Isles. A mimochodem, střelbou v USA se zabývá i představitel Sherlocka Holmese, kterého můžete vídat každou středu na LOVE.

Jonny Lee Miller si na svém Instagramu poznamenal, že za poslední měsíc, tedy za dosavadní rok 2018, bylo střelných incidentů na amerických školách už jedenáct. Více o děsivé statistice najdete TADY.

Sasha Alexander na festivalu Roberta Redfroda

Sundance Festival navazuje vždy na filmové festivaly v Cannes, v Benátkách a v Berlíně. Festival se odehrává každý leden v zasněženém americkém Utahu. Proslavil se ve chvíli, kdy se k do té doby bezejmennému festivalu nezávislých filmů (a filmových seminářů) připojil herec Robert Redford, jenž v Utahu už dlouho spolu se svou rodinou žije. Redford založil Sundance institut a spojil se s festivalem. Jméno Sundance pochází ze slavného snímku Butch Cassidy a Sundance Kid.

Herečka z Rizzoli & Isles přijela společně se svým manželem podpořit dlouho očekávaný snímek Bernard and Huey. Za scénářem snímku stojí držitel Pullitzerovy ceny Jules Feiffer. Scénář byl po dlouhá léta schovaný v šuplíku, nakonec ho vypátral mladý režisér Dan Mirvish.

A co s tím má společného Sasha Alexander? Tu najdete ve filmu jako jednu z postav.

Sledujte Rizzoli & Isles na Prima LOVE ve 20.15 každý čtvrtek!

Sdílejte článek