Sběratelé kostí se na konci ledna vracejí s poslední řadou

Každá skvělá jízda musí někdy skončit. Ta se Sběrately kostí trvala úctyhodných dvanáct let. 30. ledna ve 20.15 na Prima LOVE uvidíte premiéru poslední řady. Jak skončí příběh Kůstk a Bootha?

Poslední kapitola Sběratelů kostí je velkolepým vyvrcholením tohoto inovativního krimiseriálu. Zároveň uzavírá příběh doktorky „Kůstky“ Brennanové (Emily Deschanel), agenta FBI Seeleyho Bootha (David Borenaz) i celého jejich týmu forenzních antropologů a vyšetřovatelů. 12. řada je pro fanoušky jedinečnou příležitostí, aby se patřičně rozloučili se všemi svými oblíbenými hrdiny.

Co uvidíte v poslední řadě?

Ve dvanácti nových, závěrečných epizodách uvidíme oblíbené tváře a hvězdy z dřívějších dob, ale i bývalou lásku jednoho ze dvou hlavních hrdinů. Zažijeme další svatbu, dramatický hon na sériového vraha nebo vzrušující detektivní práci v přestrojení na dřevorubeckých závodech a demoličním derby. Manželství doktorky Brennanové a agenta Bootha se navíc ocitá před těžkou zkouškou. O nových, zvlášť krvavých vraždách ani nemluvě!

Když selžou standardní metody vyšetřování, na pomoc přichází dr. Temperance. Chytrá a schopná forenzní antropoložka pracuje v Jeffersonově institutu ve Washingtonu a ve volném čase píše romány. Během vyšetřování zvlášť složitých případů úzce spolupracuje se zkušeným, charismatickým a odvážným zvláštním agentem FBI, Seeleym Boothem. Ona je vědecky vzdělaná, on se nebojí používat selský rozum a dohromady mají skvělé výsledky – v pracovním i osobním životě. Doktorka Brennanová je oddaná kariéře, svému manželovi, agentu Boothovi, se kterým má dvě děti, i kolegům z týmu forenzních antropologů a vyšetřovatelů z Jeffersonova institutu.

V poslední 12. řadě si společně musí poradit se smrtí muže, který vyráběl roboty s umělou inteligencí, podivnou vraždou v domově důchodců nebo záhadným skonem kněze, co je kdysi oddal. Dokonce vyrazí daleko na chladný kanadský sever.

V úterý 30. ledna uvidíte na Prima LOVE premiéru poslední řady Sběratelů kostí.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.